Příspěvky uživatele - 186.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlky, 6.11.2018
tak teď budete mít tak na 3 roky od sklizně klídek. Nikoli od dalšího řezání košíkářských produktů...
Co přidat k hotovému hruš. kvasu, 5.11.2018
Jistěže zkazí. Objednejte se na 150kotel a přijeďte se 100, že vám 50l zoctovatělo. Normálně vás vezmou. Já o víkendu přijel na 150l kotel se 4 bečkami po 50 a 2 šly do kotle, zbytek na kompost. Výsledek je 5l 62% tedy asi 6l 48% hruškovice
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 1.11.2018
Moje Spartany z 520 mnm jsou dávno zralé, letos byly už v říjnu chutné přímo ze stromu. Jak či kde se pěstují Spartany, které dosud nejsou v konzumní zralosti? Snad ve stínu?
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 1.11.2018
U mne jsou poslední Bohemie ve stadiu až začínajícího moučnatění. V rodině upřednostňujeme tvrdá a kyselkavější jablka, proto jsem před pár lety plošně přeroubovával na Topazy a Admirály, případně Sirius, ten ale kyselkavější moc není. Kdyby měl... celý příspěvek >
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 1.11.2018
Jablek je veliké množství a v nadstandardní kvalitě, mě se ale začíná rýsovat jiný problém - dosud se mi s ohledem na vyhřátou půdu a teplé počasí nepodařilo vychladit sklep na méně než 9 st., aktuálně se tam teď teplota pohybuje kolem 11st. A jablka... celý příspěvek >
Hruškovice, 31.10.2018
Dodal jste mi naděje, zkusím to. Ano, játra i žena by likvidaci uvítala (y?)...jsem nějak dlouho ze školy, nebo že by následky kvasných procesů...?
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 30.10.2018
Do okrasných rostlin v květináčích používám Actaru, případně Confidor. Lze aplikovat zálivkou a systemicky působí údajně až půl roku. Z toho důvodu bych s ním nešel do zeleniny a ovoce. Navíc působí opravdu plošně na savé a žravé škůdce.
Odrůda Admiral, 26.10.2018 Obsahuje fotku
Já se Admirálu zatím vzdát určitě nehodlám a pokud máte místo, rozhodně ho vyzkoušejte. Snad zde nekolují různě citlivé klony a jedná se jen o nastavení vhodných pěstebních podmínek. Naději mi dává roub na jedné slabé větvi staršího stromu, kde byla... celý příspěvek >
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 8.10.2018
Otázka je, co je podle tazatele "okrajová oblast". Meruňky, ale ani broskve nedokážou dlouhodobě fungovat například v mrazové kotlině v nejteplejší vinařské jihomoravské oblasti (na úpatí vinohradu), ale některé mohou úspěšně vegetovat kolem 400 mnm... celý příspěvek >
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 3.10.2018
A procpak z toho tak jancite? Je normalni, ze venku behaji brouci, letaji mouchy ci skakaji kobylky. A sem tam se neco z toho dostane i do baraku ci ve vasem pripade do karavanu. A normalni postup je ten, ze kdyz to vidim, tak je vyhodim ven nebo... celý příspěvek >
Odrody 2018, 20.9.2018
a byl ten keř stejně silný když měl 5 hroznů jako při 40? Ono to není o počtu hroznů, ale o zatížení na listovou plochu s přihlédnutím ke stavu rostliny, počasí, zálivce, agrotechnice. U mě je každý rok jiný, jsem v relativně okrajové oblasti...
Odrody 2018, 20.9.2018
mě by zajímalo, jak jsou na tom chuťově. Zatím z těchto odrůd mám velmi zobecněný pocit, že jsou velice úrodné, poměrně odolné plísni, nikoli padlí, velkoplodé, zpravidla šťavnaté, ale chuťově mi přijdou prázdnější, tak nějak marketové. Když vedle... celý příspěvek >
Za jak dlouho po postřiku půdy Roundupem tam mohu vysazovat zeleninu a ovocné stromky?, 20.9.2018
Pro PzH - "dezinformace bez reálných základů, chybějící argumenty, testy..." Pokud máte málo informací, obraťte se na kolegu Google a můžete číst celé dny. Vyřaďte bulvární články, studie placené Monsantem a hledejte pouze vědecké nezávislé... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 7.9.2018
Násada je velká, až příliš, minimálně některé jabloně jsem měl více protrhat. Zdrobňují i přes zálivku, lámou se větve. Obaleč nepozorovaně zaútočil ve 2. generaci kde jsem neošetřil, ale nebude problém vybrat nějaký ten metrák zdravých jablek. Na... celý příspěvek >
Lze vyprovokovat růst větve u borovice na konkrétním místě?, 31.8.2018
zrovnatak je možnost, že vám zajde i to horní patro, nebo se přes ránu dostane do rostliny infekce. Každopádně bude ronit smůlu. Podobné zářezy jsem dělal u peckovin a jádrovin, úspěšné moc nebyly. Jestli stromek zaštipujete, očekával bych, že se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika