Příspěvky uživatele - 6.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 12.7.2021
Evi, to vím naprosto jistě, žes nechtěla lidi naštvat. Ale mně už přijde fádní Tě pořád jen chválit, tak jsem si trochu zavtipkoval. Vždyť už mě znáš. My tady u nás máme docela deštivo, nezaléval jsem - tedy kromě okurek a cuket - už snad 3... celý příspěvek >
Mšice zrušit, 10.7.2021
Také jsem to nikde netvrdil a rozhodně Vás nenapadal. Není třeba se bránit. Tohle jsou většinou obecné diskuze a tak jsem jenom upozornil na to, co by mohlo hrozit. Jakékoliv chemické postřiky se nakonec do půdy dostanou, nelze tomu úplně... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 9.7.2021
Evi, Ty nás chceš všechny rozplakat, ne? Nebo aspoň přebarvit na zeleno závistí. My tu počítáme červenající rajčátka na kusy a ty sklízíš kila. Ale u mne máš s tím zelenáním smůlu: však se taky dočkám. Takže jako vždycky: máš můj nehynoucí... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 9.7.2021
Miloši, Red Zebra jsem ještě neměl, ale myslím, že nejde o žádnou "degeneraci". I obyčejné Tomato/Garden Berry či Nelinka mohou mít vijany 30 - 50 cm dlouhé. Ty moje to už některé mají teď. Zaštipovat je je škoda, protože když je rostlina silná a... celý příspěvek >
Mšice zrušit, 9.7.2021
Musel jsem si to vyhledat, ale odpovím Vám. JAR obsahuje benzisothiazolone, což je biocid, tedy "zabíječ života". Slouží jako dezinfekce. Je ho tam sice velice málo, ale je tam. Tatáž látka v trochu silnějších koncentracích také slouží jako pesticid.... celý příspěvek >
Molice vlaštovičníková na brukvovitých, 9.7.2021
Ty venku se mi zatím daří držet na uzdě. To, že bych se jich úplně zbavil, považuju za nemožné. Ovšem mám za to, že boj s molicí skleníkovou je poněkud složitější, protože i ve skleníku přezimují. Takže Vy už s tím máte zkušenosti a venku ten... celý příspěvek >
Mšice zrušit, 9.7.2021
To by mohlo fungovat. Jen otázka: co používáte jako bezpečný a účinný odmašťovač? To odstranění oleje je důležité pro průduchy na listech. Milan HP
Koňský hnůj, 8.7.2021
Obo, díky za dobrou zprávu. Ano, asi je opravdu nutné přidat cokoliv, co obsahuje dusík v amoniakální formě. Ověřování jsem sice ještě nezačal, ale už se to blíží: tráva začala v deštích znovu růst. Milan HP
Molice vlaštovičníková na brukvovitých, 8.7.2021
Nemáte strach, že uzavřením průduchů v listech olejem dojde ke zhoršené výměně jak vody, tak CO2? V horkých dnech by to mohlo znamenat i vadnutí rostliny navzdory dostatečné zálivce. Olejový film nejspíš zabraňuje molicím, tedy i larvám, sát z... celý příspěvek >
Molice vlaštovičníková na brukvovitých, 8.7.2021
Tak to je nedobrá zpráva, Waltře. Je pravděpodobné, že pronikly těmi oky, protože kdyby dokázaly podlézt krytí, měl bych je taky. Ale i tak si myslím, že jich bude dramaticky míň, než kdybyste to nechal bez ochrany. No a bělásek už mi tam taky... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 8.7.2021
Oprava pesimistické předpovědi: 7 rajčat už mění barvu dnes, tedy po 6 dnech. Milan HP
Rajčata 2021, 8.7.2021
Míro, hurá. Dneska jsem byl na chalupě, ale zase mne vyhnal déšť. Stihnul jsem jen zjistit, že mi jich tam zraje nejmíň 7. Teda jsou jen růžovoučká, ale proces začal. Úplně u jiných odrůd než jsem čekal: Crimson C., Mountain M., Tornádo a Tomato... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 7.7.2021
Vladimíre, četl jsem znovu vlákno Pařeniště bez hnoje. Myslím, že by to tak mohlo fungovat: vodu i močovinu asi bude nutné použít zároveň. Je to jen můj odhad. Snad se najde někdo, kdo s tím má zkušenosti. Mé pokusy ještě nezačaly: stále není... celý příspěvek >
Molice vlaštovičníková na brukvovitých, 7.7.2021
Dnešní stav fronty: všechno pod netkankou čisté. Jen zelí se nějak snaží prodrat ven, asi jsem ho moc stísnil. Uvažuju o tom, že bych ho otevřel: sneslo neomezené množství molic loni, letos je jich mnohem méně. Ještě nevím. Mám strach, že bych... celý příspěvek >
Ph level Alternaria, fungi, 7.7.2021
Tedy je to prevence. Teď jsem ale trochu zmaten: ptal jste se na Alternarii, jenže na prevenci proti ní už je pozdě. Máte tedy na mysli Phythophthoru, tedy plíseň bramborovou? Tady by byla prevence na místě, i když možná už malinko pozdě. To je ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika