Příspěvky uživatele - 153.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 23.7.2018
Dnes jsem našel chvilku času a čerpadlo konečně vytáhl ze studny, očistil a odvezl ho ze zahrady domů, prstem jde otáčet vrtulkou, takže na ložisko to nevypadá. Pokud se k tomu zítra dostanu zkusím změřit odpor, izolační stav a risknu ho připojit k... celý příspěvek >
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 15.7.2018
Optusi, děkuji, i dalším. Napsal jsem to nepřesně, kalovkou samozřejmě nezalévém, ale čerpám ze studny do vyvýšeného 200l sudu, z toho pak samospádem hadicí pouštím vodu do dalších 2-3 sudů a z nich zalévám rukama pěkně ohřátou vodou. Nějaký námět... celý příspěvek >
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 15.7.2018
Dobrý den včera mě snížilo čerpadlo AL-KO DRAIN 11001 žluto černé průtok a začalo vypínat, sud 200l jsem musel plnit na 3-4 krát (asi po hodině jsem ho zapl a čerpalo), hladina vody ve studni dostatečná, plovák spínače na hladině. Dnes již nečerpá... celý příspěvek >
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 13.7.2018
Všem moc děkuji za rady a zkušenosti, je jasné, že chyb nebo zbytečností jsem udělal více (možná vynechat želírovač, neotáčet, použít menší sklenice, zkontrolovat hlavu (mám kovovou nerez, která by mě měla přežít a má za sebou asi jen 60 sklenic... celý příspěvek >
Oprava plastového sudu, 13.7.2018
Žádná myšlenka, jsem sám, komu se to "podařilo" tak poto?
Využití letních jablek, 12.7.2018
Můžete prosím dát někdo návod na "povidlí" z letních jablek, poměr ovoce, cukru, octa? Kdysi jsme dělali ještě s maminkou, barva nebyla zvláštní, ale chuť vynikající i k nmazání na chleba s máslem i na palačinky. Jablek letních mám letos průměrně a... celý příspěvek >
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 12.7.2018
Dobrý den, vařil jsem poprvé v životě sám marmeládu z letních jablek, špendlíků a rybízu (3kg, 3kg, 1kg). Do Omiovek 0,7l, zamačkávací víčka,. Podle návodu jsem naplnil horké do sklenic, horní hranu sklenice očistil, namáčkl víčko a otočil na 5 min... celý příspěvek >
Některé nakládačky po zavaření mají zelený pásek, 23.6.2018
Dík, už se jednotně zbarvily a od rána zavařuji na 80 st. C, cca18-20 minut. Pěkný víkend.
Některé nakládačky po zavaření mají zelený pásek, 20.6.2018
Dobrý den v druhé dávce zavařených nakládaček je vždy jedna nebo i více kusů se zeleným páskem. Vždy se mě zbarvily kompletně. Ještě jsem se s tím nesetkal. Udělal jsem něco špatně, zavařoval jsem na. 75 st. C 18 minut, 0,7l Omniovky, nakládačky byly... celý příspěvek >
Identifikace typu karburátoru na křovinořezu FS80, 16.6.2018
Dobrý den, můžete mě prosím doporučit vhodný tmel pro zatěsnění klikové skříně křovinořezu, nejlépe dostupný i v menším balení a poradit jestli odmastit obě styčné plochy nebo pro případnou demontáž jednu nechat mastnou? Jsem původní dotazovatel k... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika