Příspěvky uživatele - 153.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 19.1.2019
No řekněme, že to máš poorané traktorem, teď jak mrzne se hroudy, drny po rozmrznutí rozpadnou, na jaře pohrabeš hraběmi, případně dočistíš kopáčem (těch 300m2 si mákneš, ale je to ještě zvládnutelné) a můžeš začít s výsevem a výsadbou. S tím... celý příspěvek >
Bezsemenné melouny - Granate F1, 17.1.2019
By mě zajímalo, jak se u bezsemených melounů získává semeno. Granate jsem zkoušel před několika lety a ani mě nevyklíčily. Vzhledem k ceně semen jsem pokus neopakoval.
Průsaková hadice ve skleníku, 8.1.2019
Dobrý večer, přesuňme se do diskuze Zahradní technika a nářadí, kapitola Závlahová technika. Hned první téma se zabývá zavlažováním ze sudu prokapávací hadicí - vždy po určité délce je v hadici labyrint a dirka. Možná se najde někdo, kdo má praktické... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 8.1.2019
Jsem ten co lisoval na 18l šroubovém lisu. Na podzim jsem sbírání jablek (stromy na svažité zahradě, které sázel ještě můj děda a táta a jablka samotná by při skladování z velké části shnila, musí se nosit bedny v rukách do kopce přes les na cestu,... celý příspěvek >
Velikost a výměna duše v pneu u Vari (DSK317), 29.12.2018
Tak se mě podařilo neuhlídat tlak v kolech po orání u Vari a u jednoho kola jsem nastřihl ventilek (při tlakování uniká kolem ventilku) a u druhého se mě částečně zatáhl do disku (vypustil jsem, otočil diskem, aby byl ventilek ve správné poloze,... celý příspěvek >
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 9.12.2018
Můžeš prosím popsat jak to chemicky čistíš, nějakým sprejem na karburátory? Asi před 3 roky jsem čistil karburátor na Honda gcv 160, prošťoural jsem a prostříkl sprejem na karburátory, nové těsnění vyšlo na cca pětistovku. Teď i když celou dobu... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 22.11.2018
Dobré ráno, zaujal mě výsev semen rajčat na příští rok už nyní. Rád bych zkusil několik málo sazenic do květináčů za oknem v bytě, pařeniště ani skleník nemám. Můžete prosím doporučit vhodné odrůdy, pravděpobně keříčkové, které běžně koupím? Jinak... celý příspěvek >
Mazani uhlovych prevodu - vazelina?, 20.11.2018
Tak jsem asi převodovku na FS80 celých 20 let přeplňoval nicméně dodnes nemá problém a ani mazivo na nůžky jí neublížilo - pokud tomu rozumím není třeba mazivo do převodovky tlačit násilím. No a na FS100 si již dám pozor. Neporadíte někdo prosím čím... celý příspěvek >
FS 240, 17.11.2018
FS80 má pevný hřídel ne lanko.
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 12.11.2018
Tak mošt s kolečkem plísně bych rozhodně nepil, stávalo se mě to často, pokud jsme skleněné lahve uzavíral celofánem s gumičkou a plnili jsme moštem jen ohřátým na 80 stupňů. Letos jsem poprvé plnil horký mošt do PET lahví a jsem zvědavý, jak to... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 31.10.2018
Já to letos do PET lahví dělám prvním rokem. Zahřeji v hrnci na 75-77 stupňů a šufánkem nalévám přes tychtýř do PET lahví - láhev držím za šroubení, žádné chlazení vodou, naplněné uzavřu a položím naležato do hranice, vychládá to asi 1/2 dne, asi by... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 30.10.2018
Děkuji panu Vysloužilovi za komplexní odpověď, jen mám mošt v PET lahvích.
Mazani uhlovych prevodu - vazelina?, 30.10.2018
Dobrý den, omlouvám se, uplně tomu asi nerozumím a ani návod, ani tubu s mazivem teď nemám před sebou. Asi 20 roků mám FS80, letos po kompletní repasi klikovka, píst, kroužky, čep, válec, ložiska a asi 2 roky FS100 čtyřtakt. Převodovku FS80 jsem... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 27.10.2018
Dobré ráno, po doplnění mrazáku se letos poprvé snažím uchovat mošt v PET lahvích (před naléváním krátce zahřátý na 75 st. C). Protože v paneláku nemám chladné místo, v komoře je jen cca jen o nějakých 5 stupňů méně než v kuchyni a ve sklepě na... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 27.10.2018
Moc díky Marku, určitě jste pomohl nejen mě, letošní sezónu to vyrobit podle vás asi už nestihnu, pořád sbírám jablka, lisuji je a plním při teplotě 75 stupňů do PET lahví, za víkend tak kolem 20l. Jak bude chvilka času nechám materiál nařezat a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika