Příspěvky uživatele - 153.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třásněnka mečíky, mandelinka brambory, 11.5.2019
Dobré ráno, poradíte prosím někdo vyzkoušené a účinné postřiky na třásněnku na mečících, případně i něco na houbové choroby a mandelinku na bramborech? Většinou to co poradí a prodají v zahrádkářské prodejně neúčinkuje nebo jen sporadicky.. Děkuji a... celý příspěvek >
Pistacia vera, 23.4.2019
Kde se prosím dají sehnat roubované sazenice Pistacie vera? Lze u nás pěstovat ve venkovním prostředí? Jaké jsou zkušenosti? Děkuji.
Rýchlenie rajčat 2019, 21.4.2019
Děkuji za odpovědi. Podle chatařů ještě včera ráno tak jak celý týden byla na trávě jinovatka. Mladé listy minikiwi byly na troud. Bohužel každé ráno a večer se tam nedostanu. Zkusím to tedy jen na pár sazenicích rajských a paprik o které případně... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 19.4.2019
Dobré odpoledne. Letos mám celkem mizenou (malou)  sadbu rajčat, výsev konec března, přepichoval jsem teprve před týdnem a včera, u papriky mě opadaly spodní listy, jak jsem psal jinde. Koupil jsem v bau a postavil tunelový foliovník 3x2m se... celý příspěvek >
Přepikýrovaným paprikám žloutnou a opadávají děložní lístky, 6.4.2019
Takže u mě opadaly kromě děložních lístků další 2 patra listů a i na dalších paprikách nejen pálivých. s tím přelévánim je to možné bohužel nemám prostor, kd by byly sazeničky jen v mé moci. Mám takto znehodnocených asi 150 paprik.
Přepikýrovaným paprikám žloutnou a opadávají děložní lístky, 18.3.2019
Dík, zkusím, při nejbližší příležitosti dostanou zálivku s kristalonem.
Lis na ovoce, 15.3.2019
Marku-TT děkuji za ochotu odpovídat na moje dotazy a uvedená výtěžnost je xcelentní. Pěkný víkend. Jarda od Brna.
Lis na ovoce, 14.3.2019
Ještě několik dotazů na Marka TT ohledně jeho lisu. Uvádíte hodně vysokou výtěžnost 80%, je to postatně více než dosahuji ze šroubového lisu na víno. Chystám se na podobný lis jako máte vyrobený vy, jen bych rád panenku umístil dole. Nyní k dotazům,... celý příspěvek >
Přepikýrovaným paprikám žloutnou a opadávají děložní lístky, 14.3.2019
Dobré ráno, už ujmutým přepikýrovaným paprikám odrůdy Pálivec (z vlastních semen) po asi 2 týdnech žloutnou, zasychají a opadávají děložní lístky. Mám přepikýrované i Ramiro, AMY a Slovakia, vše po cca 50ks. Pikýrováno ve zhruba stejném termínu, do... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 9.2.2019
Vykvasit ve vodě a na sítku oddělit semena.
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 28.1.2019
Děkuji, zoráno již mám, potřebuji jen na udržování záhonů v sezóně v bezplevelném stavu.
Papriky 2019, 24.1.2019
Dnes výsev Amy, Slovakia, Sweet Palermo, zítra Pálivec (snad najdu semeno) a asI Ramiro. Výsev do otevřených rýh výsevního substrátu, přetaženo mikrotenovým sáčkem, v perlitu klíčit neumím, v minulosti jsem klíčil na ubrouscích. Výsev umístěný na... celý příspěvek >
Élektrický fúrik svojpomocne, 23.1.2019
A teď opravdu, co vlastně čekáte za radu, motor do kola asi zadarmo nepořídíte, pak budete shánět regulátor, baterku...  Nejlevnější asi bude si koupit to motůčko. Nebo se zkuste podívat třeba na youtube, možná tam něco najdete nebo vás něco... celý příspěvek >
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 22.1.2019
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat na rotavátor Husqvarna T300RH Compact Pro - jestli je možné jej považovat za rotavátor nebo spíš za okopávačku (vyšší otáčky. bere plevel). Zamýšlím něco podobného od Hondy.  Jinak jsou tu doporučovány i stroje,... celý příspěvek >
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 19.1.2019
Tak jsem se teď chvíli dával na stránky Dakr. Možnost orby s FD3 jsem tam nenašel, pokud by byla určitě by to tam uvedli. Naopak se mě velmi líbí tlačené vozíky, více ten s natáčením kol. Na klasický vozík nemám dost širokou branku. Vloni jsem se o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika