Příspěvky uživatele - 105.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GX35, 21.6.2015
No jasně, zmínil jsem problémy u déle stojících strojů, dodatek s natankovaným palivem s bio je v karburátoru.
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
SfK: nemám sílu po Vás dál ty krá.voviny opravovat se štítky aj.
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
335.4 právě mám je super. Poseču na jeden zátah odhadem 1200 m. Antivibrace je výborná. OM 746 T ji má horší, ten mám taky. No, kolem železnic nevim, ve městech jsou 4T vidět. Trabanty taky mizely pomali hlavně, že zmizely.
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
No, dokud 2T slouží a nemusíte do něj vrážet prachy, využijete plus 4T pro svoje zdraví, pohodičku bez randálu až možná někdy později, tj škoda nenahraditelná. Koupil jsem 4T jenom jak jsem ho vyzkoušel, aji doktor říkal, že zdraví mám jenom jedno.
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Jasno v tom je. Dneska i ten nejhorší 4T z číny je na to s emisemi lépe, jak zastaralý 2T. S takovým motorem do světa díru neudělají a několik retro zapšklých lidí u nás jim velký obrat neudělají. No a až si doma porovnají co měli 2T a co teď mají... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
4T na malých strojích kopíruje 4T na velkých strojích a autech. A 2T je v masovém rozšíření v koncích. Dokázat, mrkněte na motorky. 2T vytáčejí až až někam, 4T si brumlá a vyhraje.
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
4T používám 20 let různé typy a abych se oháněl kompresí, jako nějakým plus mě ani nenapadne, je u kvalitních 4T samozřejmost. S automatickým dekopresorem ani kompresi necítím v ruce. Ty harapanty 2T nejsou všecky bez komprese, naopak některé... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 14.6.2015
Brzda chrání před úrazem od doběhu motoru, podklouznutí noha nůž sekačky ruka pustí páku brzdy motor stojí.
Malotraktor - regulátor ťahu, 12.6.2015 Obsahuje fotku
Regulátor otáček je v motoru. Tlačí na páku, pružina udržuje protitah regulátoru v maximu otáček, regulátor ubírá a přidává podle otáček v nastavení polohy podle páčky plynu. Dávám obrázek oranžový je regulátor otáček.
MF 70 a 4taktní motor, 5.6.2015
Plovák a jehlový ventil v karburátoru. Benzín ředí olej a teplem se odpařuje z oleje. Karburátor má naspodu misku a šroub uprostřed. Povolit a uvidíte plovák, měl by pozvednutím zavřít přes jehlu benzín. Mrkněte se na schéma karburátoru než něco... celý příspěvek >
MF 70 a 4taktní motor, 4.6.2015
Měl byste se podívat na karburátor, neboť do katburátoru je zapojena jediná hadička z nádrže benzínu.
Který 4T křovinořez, 2.6.2015
Jedno video lepší, jak tisíc slov. Vidíte, jak ty 2T tůrují a jak smradí, kouře jako z trabantů. Tohle 4T neudělá hoši.
Ohnutá kliková hřídel, 31.5.2015
Velcí výrobci zahradní techniky maji na 4 kolech jenom 4T a komíny fabrik s tím nemaji souvislost. Jenom taková poznámka na SV Brigs začali dávat katalyzátoty, protože SV si emisema k japoncům nečichnou. 2T už je mimo za normální cenu a ještě se... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 30.5.2015
Jakou masáž zmiňujete? 4T jsou tak rozšířené, že masáž může fungovat na spáče, kteří se po 20 letech probudili. Točivý moment, nízké otáčky 4T, nízká spotřeba, konec 2T na kolech, žádná masáž.
Ohnutá kliková hřídel, 30.5.2015
Určitě jejich sekačky sečou všude :-D akorát jenom v extrému v komunálu je někdo koupí. Ve městech sečou 4T, v Alpách jsem nebyl.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika