Příspěvky uživatele - 105.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradní díly, 24.10.2016
Nejdražší gufero ve vašem okolí je dobrý vtip. Měl jste koupit originální gufero a vydrželo by desítky let. Gufero dostává zabrat opotřebovanou spojkou, nevystředěnou přírubou, povolenou spojkou. Ani nejlepší gufero není schopné odolat myšlenkovému... celý příspěvek >
Náhradní díly, 23.10.2016
Jak co, Hsq je pěkně drahá. Na druhou stranu na Hsq mají neoriginálních dílů snad nejvíc.
Náhradní díly, 23.10.2016
Nevím, jak na pily, na 4T jsou díly násobně levnější a dávají na díl 2 roky záruku. Koupil jsem píst s nepatrně chybějícím odlitkem zevnitř pístu, bez řečí kus za kus. Stejnak Zatech servis, Zahradales vůbec bych se nebál. S výměnou originálního dílu... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 14.10.2016
Problémy s neprůchodnými karburátory mají stejně tak motorky.
Seřízení ventilů 4 takt.křovinořezu, 28.9.2016
Změřte olej na rovině, motor studený. Po záruce rozpulte motor a mrkněte na systém mazání. V záruce nee.
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 20.9.2016
By mě teda zajímalo, proč do všech mašin dáváš nej olej. Jel bys na Vervu s obyčejným základem od Stilu? Nepiš o seřízení konkrétně Jo, Ne dikes.
Honda GCV 190 - seřízení volnoběhu, 28.7.2016
Nějak jsi zapoměl na regulátor otáček a tu se ptá na GCV trošku jiný motor.
Startování - Motor Briggs, 12.7.2016
Kolikrát se potkal nůž s překážkou?
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
Ventily nic předstih se nemění a krmíte motor vitamínama, který nevyužije. Stači 95.
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
Jezdím cet let na 95. Tak sedm let zpátky sem vidêl karbec po patým ultrazvuku. Ani doktor nepomohl, šel do háje. Jak píše pán stabilizátor na odstavení na dlouhou dobu, vyjíždět karbec zas já nedoporučuju, uschnout a vzniknou šupiny. Zavírat... celý příspěvek >
Karburátor VARI GSV, 6.7.2016
Proč vyměnit?
Vari Honda GSV tarokuje, 6.7.2016
No snad je to vtip😂. Stabilizátor problémům předchází a dokonce dokáže rozpustit kaly z eko srajd. Vyjet do sucha je chyba. Uschnout nečistoty, odlepí se a hurá na ultrazvuk.
Benz. sekačka motor Honda či Briggs, 5.7.2016
No tak jednoznačně NE s motorem SV B&S starší motory, ba.cha prodej stále běží i u třeba Vikinga. Motory Honda, Kawasaki, nové B&S s rozvodem OHV. Motorům SV poslanci konečně zatli tipec. No v Americe se na tuto " novinku" obrovského za.neřádění... celý příspěvek >
Seřízení ventilů 4 takt.křovinořezu, 3.7.2016
Dobrý den, nejprve, má Váš motor předpokládaný počet provozních hodin? Pokud ano, tak proč nenecháte seřídit motor v servisu? A když rozumíte seřízení motorů a chcete seřizovat ventily, proč se ptáte na postup? Vůle ventilů je 0.15 mm pro sací i... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 26.6.2016
Vygooglil jsem, že je to 2T smraďoch, moje hoby je 4T. Šel bych s tím krámem tam, kde ste ho koupil.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika