Příspěvky uživatele - 105.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohnutá kliková hřídel, 30.5.2015
Prošmejdil jsem net s brýlemi a 2T se 4 koly jsem našel akorát v bazošu a hyperinzerci. Sakra proč ten výborny 2T všeci přestali vyrábět?
Který 4T křovinořez, 30.5.2015 Obsahuje fotku
Kolo se 4T z toho bych si vzal motor, takovy 4T nikdo nevyhodí.
Který 4T křovinořez, 28.5.2015
Je otázkou času, kdy se buď zdokonalí 2T a přitom nezdraží, aby mohl 4T konkurovat a také jak rychle se 4T zabydlí v posledních doméně 2T.
Výměna oleje Vari, 26.5.2015
4T jsem zpočátku krmil super mogulem, časem klesla cena plné syntetiky, tak jim dopřeju lepší mazání. Proplachovací olej se nepoužívá, protože oleje jsou lepší, motory jsou lepší, kalů výrazně ubylo. Motory jsem po mogulu propláchl plnou syntetikou a... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 24.5.2015
Aha, no tak já se poradil se vzdělanym servisákem a koupil 4T.
Který 4T křovinořez, 24.5.2015
PP: a co mělo být trauma z dětství... tak hledejte měrné spotřeby a uvidíte, že 40% je mírné srovnání. Po nastartování 2T je kolem modro. A v tom děláte. 4T nezačmudí po startování. Na tohle nepotřebuji měřáky.
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
Nač si budu číst nějaké autofórum? Zmínil jste vyčochtaný 4 T. Do vyčochtaných motorů dolévají olej. Kolik ten 4T najel se neptáte. Vyčochtaný 2T nespálí nízkým tlakem směs a k tomu vypustí spálený olej.
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
PP nedomýšlejte, moderní malý 4T má náplň 1 deci oleje a po sezóně vyliju 1 deci oleje. Trabantu už taky dali 4T motor a škoda 100 měla velkou spotřebu oleje proti současným motorům a olej se do údržby doplňoval. Doplňujete snad ve svém autě do... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
Jedno není když kolem sebe mám smrad. A tak půl dne jej vdechovat. Hluk to samý.
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
No jo v tom je problém. Někteří stále žijete na úrovni škodovek 100 a trabantů. Malý 4T současnosti je BMW, Mercedes, Audi, Suzuki, Honda, aj špica motoru.
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
PP: vysvětlete prosím subjektivní smrad. Mrkněte na složení splodin 4T a 2T. Když začínaly na sekačkách 4T také někteří zmiňovali, že 2T točí víc a je jednoduchý. Vyšlehaný 4T měřte s vyšlehaným 2T bez tlaku ve válci. Démonizuje se 4T.
Který 4T křovinořez, 20.5.2015
A na nos kramlíček, který máte jeden na jedny ústa roušku a na jedny plíce~~~~ Míchat mix je taky o vdechování výparů. Čistý benzín z kanistru do křovinořezu je bez zbytečného rozlévání benzínu. Během sečení je smrad z 2T cítit aji přes klapky :-D.... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 19.5.2015
Mám 4T od Dolmaru 335.4. Než jsem koupil zkusil jsem Hondu. Dolmar dává motory Subaru Robin, jsou živější a myslím si, že je výhoda festovního provedení Dolmaru má být profi. Honda taky pěkně jede.
Křovinořez pro ženu, 18.5.2015
Některé ženy jinou možnost nemají, aby dosáhly udělané práce kolem domu. Třeba se nemá kdo hambit.
Vari uhýbá do leva, 18.5.2015
Omletý šestihran jsem viděl na varině staré jako metuzalém. Na novém malotraktoru je problém v mezikusu, který se brání pochopit rady a manuál. Jízda dopředu platí i pro uzávěrku obou kol, jenomže se u toho nadře v každé zatáčce a malotraktor chce... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika