Příspěvky uživatele - 105.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 29.10.2016
Také souhlasím, nicméně se najde mnoho lidí, kteří jsou pyšní, že stroj uvedli do použitelnèho stavu. S Vari nesrovnávat, jiná liga od A do Z. Servis mounfield je další kapitola. 7 let záruka, blamáž, všechno je opotřebováním a používáním.... celý příspěvek >
Náhradní díly, 29.10.2016
Já viděl na mysu Canaveral ložisko raketoplánu a to má také svoje parametry. Ložiska malých motorků zahradní techniky mění z důvodu, když je stroj rozebraný, dáme nové ložisko, víceméně preventivně, v komunálu se zvětší vůle a mohlo by odcházet... celý příspěvek >
Náhradní díly, 29.10.2016
A snad nebudete panu bunny vyčítat, že zmínil ložiska,,,,oni jich na eshopech mají opravdu hodně. A může to svádět k tomu, že na shopu s neorigo je všechno neorigo. Motor se neskládá jen z ložisek, na motoru Honda GXV 160 jsou 2 i jen 1 ložisko, na... celý příspěvek >
Náhradní díly, 29.10.2016
No vy jste odborník, zrovna vy. Vybral jste z příkladu ložiska a teď tu celou debatu sprčíte lożisky. Ani neznáte, co neorigo shopy prodávají a pitváte ložiska. Eshopy mají spousty dílů, které se vyplatí koupit do jetého motoru A neboť oprava origo... celý příspěvek >
Náhradní díly, 28.10.2016
Tomu nerozumím, nejkvalitnější ložisko se nedostane do běžného prodeje. Takové ložisko jako součást seriově vyráběného motoru neexistuje, jelikož by stroj byl neprodejný. A ložiska jsou celkem specifická. Některá jsou běžná, jiná mají atypické... celý příspěvek >
Náhradní díly, 28.10.2016
Například píst na GXV 160, ten je lepší originálu, má lepší stírací kroužky, ojnice, starter. Na ojnici byla stejná značka. Takto opravené motory jedou v komunálu v plném zatížení. Vzduchový filtr na ten samý motor je k nerozeznání od originálu a... celý příspěvek >
Náhradní díly, 28.10.2016
Když zmiňujete servis. Některé servisy si na neoriginálních dílech přilepšují. Nehrozí jim žádné riziko. Na díl mají 2 roky záruku a opravu prodají za cenu originálních dílů. A když mají vyzkoušené, že neorigo je podobně kvalitní.
Náhradní díly, 28.10.2016
Jak které, některé se kvalitiu originálům vyrovnají, neboť mají stejného výrobce a jiný obal.
Náhradní díly, 27.10.2016
Mohl jsem se v jednom příspěvku splést, tj lidské. Vy dopletete v každém vstupu.
Náhradní díly, 25.10.2016
Tomu říkám velice slušná odpověď pane Stando. Ne vše se dá vyzvonit na net. Já mám velmi podobné zkušenosti s neorigo ve světě 4T. Starter je díl neohrožující přímo chod motoru. Tak jej na motor dám. Ložisko dole na klikovku dám origo. Pěkný den... celý příspěvek >
Náhradní díly, 25.10.2016
A Stando přímá odpověď, dáváte do strojů neoriginální součástky?
Náhradní díly, 24.10.2016
Nu co se dá dělat, nejsem sběratel kroužků. Co jako všechno dobře vyrobeno? Co do toho počítáte? Dokázat se dá, co kupujete vy, sběrateli kroužků, je zpravidla vyrobeno špatně, nebo je chyba v něčem jiném.
Náhradní díly, 24.10.2016
Ano jistě, gufero se musí umět vyndat a nasadit, umělec 147.46 má vůbec smůlu, ten na co chytne u Vari, všecko špatně, nejede, špatně vyrobeno. Vyměnil všecko, jestě ne mezikus mezi klečemi ne.
Náhradní díly, 24.10.2016
Já také ne, maximální náklon motoru je u motoru Honda jiný, větší, než svahová dostupnost celé soupravy. Sit dvě P je Páčka Plynu? Už jste s ní skončil už ji umíte ovládat?
Náhradní díly, 24.10.2016
Originální gufero vyzkoušené výrobním závodem. Nejde ani o cenu, ani o značku gufera.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika