Příspěvky uživatele - 35.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2016, 11.5.2016
No nevim, mam opacnou zkušenost. Po slame slimaci mozna nelezou, ale pod slamou jsem je nasel, jak u rajcat, tak u jahod.
Kompatibilita - opylování \, 10.5.2016
Dva stromky stejne odrudy podle mne nepomuze.  Vhodnou kompatibilitu zkuste dohledat na internetu, u nekterych odrud informace jsou, u nekterych ne. Cmelaci mi take na tresne neletaji, ale letaji na kan. boruvky. U tresni je velky... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 10.5.2016
Nelezou Vam do foliovniku slimaci a nedrzi se pod slamou? Pripadne, jak to resite?
Jahody - hniloba?, 3.5.2016
Vysadbu (pravdepodobne) muzete udelat jeste ted, jahodarna Vranany zrejme stale nabizi frigo sadbu. Takze pokud mate kam vysadit, tak nevahejte. Kazdy termin vysadby ma svoje vyhody a nevyhody, obecne by v terminu vysadby nemel byt problem.
Choroba rajce, 2.5.2016
Existuji i profi substraty a v tech herbicidy nejsou (a nejsou o moc drazsi, spis se bezne neprodavaji). Nebo je mozne si namichat vlastni substrat. (vlastni kompost, raselina).
Choroba rajce, 2.5.2016
Pestovat muzete, ale nemuzete spolehat na 'hobby' substraty.
Postřik do jahod, 14.4.2016
PE pytliky je vhodne prichytit k rostline kolickem na pradlo, aby je nebral vitr.
Postřik do jahod, 14.4.2016
Pokud opravdu mate pul hektaru (coz zde zreme nikdo nema), tak byste tu problematiku mel znat. Stomp je pudni herbicid (musí byt odpleveleno, cisto) a do jahod jen v době dormance (prosinec az unor). Nebo zakryt rostliny PE pytliky a pouzit totalni... celý příspěvek >
Po jak dobe lze jeste ucinne pouzit jiz namichany postrik (signum), 8.4.2016
Namichany postrik se ma spotrebovat/zlikvidovat, zadne udaje o dobe pouzitelnosti neexistuji.
Jahody, 1.4.2016
Zalezi, v jake jste poloze a na predpovedi pocasi. Ta je ted vcelku prizniva, tak by s vysadbou kontejnerovanych sazenic nemel byt problem.
Jaký máte hrášek?, 1.4.2016
Neloupany nepredvareny hrach ze supermarketu jsem pouzival jako zelene hnojeni. Pytlik 50g osiva za cca 15 Kc se mi taky zda drahy (pokud je treba vice sacku), kupuji tedy baleni 250g, to uz je vcelku cenove dostupne. Osivo je morene a mnoho se ho... celý příspěvek >
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
To urcite nezere. Zahony mezi stromky jsou bezne.
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Kdyz nestini, tak co hrachu dela nekaleho?
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Nejedna se o zadnou alchymii, pro profesionalni zahradniky ci pestitele se prodava zvlast vysevni substrat a rada dalsich substratu pro ruzne rostliny. Lisi se slozenim, pH, obsahem perlitu apod. Pokud si Vy, jako amater, vystacite s... celý příspěvek >
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Jine duvody jsou - pro vysev a kliceni se pouziva vysevni substrat, ktery ma lepsi vlastnosti (strukturu) pro kliceni semen. Pikyruje se do jineho substratu s jinymi vlastnostmi (strukturou).
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika