Příspěvky uživatele - 35.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 17.1.2017
Vynos ze zkušebního pestovani bude o dost vyssi, nez realny vynos na poli. Timea - není uvedena odolnost vuci hadatku bramborovému, coz je dulezity ukazatel.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 17.1.2017
Taky se mi to zda na 1 ar (100 m2) nizke.
Rajčata 2017, 20.12.2016
Sejk neni hybrid F1 a je urcen ci doporucovan pro zpracovani (kecup, protlak). Mate to nejak popletene, ale pestovat si muzete co chcete.
Proč jsou opomíjena keříková rajčata?, 19.12.2016
Mne na zemi nehniji, uroda slusna.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 17.12.2016
Pokud v pripravku jsou i dalsi latky (mineralni ci synteticke) a ne jen vytazek z morskych ras, tak je to neco jineho a muze to fungovat.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 17.12.2016
Zrejme to tak drive bylo, ale otázka, zda je to tak porad pokud to není uvedeno ve slozeni a nemecky výrobce rozlisuje ruzne varianty pripravku.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 17.12.2016
... u alginure jsou hlavni ucinnou latkou fosfonaty... Na to jste prisel jak nebo kde? Slozeni Alginure je uvedeno zde, zadne fosfonaty, ani fosfor,  v nem nejsou.
Ostružina a borůvka nedozrává, 16.10.2016
To se stava, pokud jsou v polostinu. V jake jste nadmorske vysce?
Topení dřevem z palet, 13.10.2016
Osobne bych v krbu paletami netopil, to podle mne musi vypadat priserne a krb je nejen o teple, ale i o vytvoreni prijemne atmosfery. V kotli pro ustredni topeni - obcasne - ano.
Jak vypěstovat vysokokmen, 8.10.2016
Jak si predstavujete vymenu pudy u starych vysokokmnenu? O klejotoku jste neslysel?
Jahodník Evie 2, 26.9.2016
Sussete... pozdni odruda.
Papriky žloutnutí listu, 21.9.2016
Vy si najdete popis ke hnojivum Kristalon, vůbec to neznate.
Papriky žloutnutí listu, 21.9.2016
To se stale mylite, ledek vapenaty se do Kristalonu nepridava a ani pridavat (michat) nema, ale kombinuje se (strida). Tvrda voda podle mne neobsahuje vapnik ve forme prijatelne pro rostliny.
Papriky žloutnutí listu, 21.9.2016
Psal jste, ze hnojiva není nutne kombinovat, coz není spravne. Hnojiva Kristalon se kombinuji (stridaji) s ledkem vapenatym - papriky, rajčata, jahody...
Papriky žloutnutí listu, 21.9.2016
To není kvůli mekke vode a vetsi potrebu vapniku ma kde co, napr. papriky.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika