Příspěvky uživatele - 35.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Strom na nej stini nebo jaky by mel byt duvod? Nedostatek/prebytek ceho? Hrach by mel rust prakticky všude.
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Zkuste dat foto, mozna nejaky skudce...
Kanadská borůvka - Spartan, Bluecrop, Elliott, 30.3.2016
Spartan a Bluecrop mam, ale mam pobliz i jine, podle mne se to kveteni prekryva, Spartan snad kvete o neco pozdeji nez jine rane. Elliot a 2 jine pozdni mam na jinem stanovisti, tam zas nemam rane a stredni.
Kanadská borůvka - Spartan, Bluecrop, Elliott, 30.3.2016
Pozorujte letos jak kvetou (zda se kveteni prekryva) a podle toho se zaridte. Podle mne to bude v pohode.
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 24.3.2016
V nemeckem navodu se pro svestky uvadi "gallmilben (eriophyideae)", coz by mela byt celed 'Vlnkovniti'. Koncetrace je 3g / l resp. 30g / 10 l, takze nizsi, nez pri raseni. V ceskem navodu je obecne pro peckoviny uveden Halcivec visnovy,... celý příspěvek >
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 23.3.2016
Na nemeckych strankach vyrobce se pro Kumulus a svestku a roztoce uvadi - 1,5kg / ha do max. 500 l vody na 1 m vysky koruny. Postrik kratce pred kvetem a kratce po odkvetu. Takze mozna spise 30g na litr vody na 10 m2 a na 2 m vysky... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 23.3.2016
Pokud na konci vetvicek "nic nepokracuje", tak to neznamena, ze jsou to 'zcela mlade vetevky'.
Sadba salátu, 21.3.2016
Pekna, ale slaba - to bude asi jako se vsim v teto dobe - malo svetla, prilis tepla. Prihnojeni nepomuze, vice svetla zrejme ano.
Lišejník po "padesáté", 21.3.2016
Zkuste prilozit aspon 1 fotku. Jinak radu jste jiz dostala - predjarni postrik vapennym mlekem.
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 21.3.2016
Lepe se podivat na webove stranky vyrobce - Kumulus - agro.basf.cz a agro.basf.de - pouziti Svestka, Pflaume (popis se trochu lisi). Sanmite ma diskont-zahradkar.
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 19.3.2016
Ja to vedel, ze tam boruvky nebudou. Cena je relativne nizka, to tam asi nebude ani mnoho barevnych fotografii, mozna zadna ? Draveho roztoce nemam, u mne v okrajove poloze svilusky moc nejsou, spise jen nekdy ve skleniku. Roztocika mam... celý příspěvek >
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 18.3.2016
Na zakoupenem stromku hrusne ze skolky, se mi objevil po rozvinuti prvnich listku halcivec hrusnovy. Provedl jsem co nejdrive postrik Sanmite, zlikvidovalo ho to a uz se neobjevil. Halcivec svestkovy se u mne nevyskytuje. Bud bych pouzil... celý příspěvek >
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 18.3.2016
Dik za info. Co je v tom zajimaveho, napr. kapitoly ci temata jsou jake ? Asi to tedy kupovat nebudu, pestuji jen uzsi sortiment, co se v mych podminkach dari, informace se snazim ziskat jinymi kanaly.
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 18.3.2016
To je tistena publikace? Zakoupil jste si ji nebo dostal zdarma jako clen svazu?
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 18.3.2016
Calypso svilusky ani jine roztoce nehubi. Urcitou ucinnost ma pouze na trasnenky.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika