Příspěvky uživatele - 143.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pôvod jednotlivých odrôd jabloní, 5.2.2017
K otcům zakladatelům střížovických odrůd bych přidal Lorda Lambourna. Jiří II
Staré odrůdy, 24.1.2017
Pane Hasmane, k tomu co jste napsal mohu jen dodat, že máte můj obdiv a sympatie. Přeji Vám pevné zdraví a hodně radosti z vlastního ovoce. Staré jsou odrůdy jen podle roků od jejich objevení nebo uvedení na trh. Lépe je odrůdy rozlišovat na ty... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 24.1.2017
Pro pana mino BA Mezi ty podivíny na okraji společnosti se s hrdostí počítám již nyní, protože nejčastější otázka kterou od známých dostávám je "proč to děláš?"           Vášemu zahradničení... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 23.1.2017
Děkuji všem za krásnou debatu o starých odrůdách, která mne přivedla k dalším úvahám. Když jsem před třemi léty kupoval v zahradnictví špičák jabloně a dal se do řeči s prodavačem-zahradníkem přibližně stejného věku (60), tak on říkal, že mu to... celý příspěvek >
Dotaz na "oranžové potomky" Mr. Coxe, 20.1.2017 Obsahuje fotku
Domnívám se, že neznámá odrůda která mi velice chutná, kterou jsem zdědil po otci a následně zachránil naroubováním jediného vhodného výhonu když stromek přestal mít nové přírůstky, je odrůda Alkmene. Mohl by mi někdo kdo zná Alkmene, moji domněnku... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.1.2017
Dobrý den, zkusil někdo jak chutnají tyhle rajčata? Červená, čerstvá a česká. Ve speciálním skleníku právě sklízejí první rajčata
Rajčata 2017, 17.1.2017
Nehněvejte se prosím pane Vladimíre, ale musím Vás zklamat - finanční kompenzace pro zahrádkáře nebudou. V mém příspěvku jsem je zmínil spíše jako důkaz o výskytu mrazů na území ČR, v posledním dubnovém týdnu. Zajisté nemáme všichni stejné klimatické... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 16.1.2017
Ministerstvo zemědělství vyplácelo ovocnářům a vinařům finanční kompenzace za škody způsobené mrazem v posledním dubnovém týdnu loňského roku. Kdo asi proplácí kompenzace p. Vladimírovi za škody způsobené mrazem na předčasně vysazené rajčatové... celý příspěvek >
Zimní jabloně, 15.1.2017
Na polských stránkách "Portal sadowniczy"  je popisován Dark Idol a Dark Ligol. U obou je stejný popis : " Czerwony sport odmiany Ligol pochodzący z Czech. " Asi "odplata" za Dark Rubín, který byl nalezen v Polsku.
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 13.1.2017
Rozumím pane Hlavatý, ale být na Vašem místě, tak bych to s Opalem zkusil, protože máte podmínky jako stvořené pro jeho pěstování. Co se týká reklamy, tak tu mají podle mého názoru nejlépe zmáknutou anglosaské země. Stačí zadat na You Tube do... celý příspěvek >
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 13.1.2017 Obsahuje fotku
Pane Hlavatý, napsal jste že do budoucna uvažujete o odrůdách Sirius, Meteor, Lotos a Melrose. Zajímá mne, proč jste neuvažoval o Opalu, který svými kvalitami dokonce zaujal pěstitele v UK a v USA.
Papriky pro 2017, 12.1.2017
Co s tolika pálivými papričkami děláte?
Rajčata na sušení, 12.1.2017
O tom nemůže být sporu, že na sušení se nejlépe hodí rajčata typu San Marzano.  Nemusí to býl přímo San Marzano, ale takový typ rajčat. K nim bych přidal rajčata typu Pollicino, která jsou sice menší, ale o to lépe se suší a mají sytější... celý příspěvek >
Rajčata na sušení, 11.1.2017
San Marzano.
Cibule ze semínek, 10.1.2017
Semeno cibule je potřeba vysévat co nejdřív a protože dlouho vzchází, tak se může stát, že během klíčení zaschne. Proto hned po zasetí přikrývám záhon bílou netkanou textilií, kterou odstraním až po 3-4 týdnech, dokud nevidím vzešlé celé řádky. V... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika