Příspěvky uživatele - 143.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prebierka plodov, 27.6.2017
Sirius na semenáč? Proč ne, je to sice bujný triploid stejně jako Admirál, ale na rozdíl od něj obrůstá pravidelně, patra zakládá a korunu tvaruje téměř sám, zdrobňování plodů na bujně rostoucí podnoži u triploidů nehrozí. Je potřeba počítat s tím,... celý příspěvek >
Škůdci na libečku, 26.6.2017
...snad septorióza celeru. Měla by pomoci chemická ochrana během vegetace, buď preventivní anebo nejpozději při objevení …
Prebierka plodov, 23.6.2017
Tomu se říká "hitparáda". Gratuluji a přeji vám radostnou sklizeň.
Prebierka plodov, 23.6.2017
I. Hlavatý : z klasických a starých odrůd jsem zvolil a narouboval Matčino, Grávštýnské, Cherry Cox a Kidd´s Orange Red, které jsou zatím jako dvou a tříleté roubovance ve tvaru čtvrkmenů, v extenzivních podmínkách. Rostou zde pěkně ale na ůrodu budu... celý příspěvek >
Prebierka plodov, 23.6.2017 Obsahuje fotku
U nás se letos o probírku postarala příroda sama. Navíc se mi to jeví tak, že ani Admirál ani Sirius v mých podmínkách probírku nepotřebují, čehož si celkem považuji. A nejlepší nakonec - soudě podle velikosti probraných plůdkú na kolečkách p.... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 21.6.2017
Pane Petře z Pardubic, jestli se u vás a u pana Vysloužila daří kupovaným stromkům broskvoní, tak to pokládejte za výhru. U mne by takové stromky jen živořily, pokud by vůbec přežily přesazení. Jak zde dokladuji, pro mne je lepší vysadit semenáčky... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 20.6.2017
Máte pravdu s tou radostí. Ta moje je několikanásobná, protože i přes nepříznivé klimatické a půdní podmínky, se mi kombinací zkušenosti a intuice podařilo zvolit místo, kde se nadějnému semenáči daří. V minulosti jsem měl koupenou Red Havenku, která... celý příspěvek >
Roubování třešně, 19.6.2017 Obsahuje fotku
Letošní roubování třešní. Na prvním snímku vzorově přijatý roub Kordie, odebraný z matečného stromu bezprostředně před roubováním 15.března, se třemi silnými výhohy. Na druhém snímku roub pestré chrupky s polorozvinutými listy, roub byl odebrán z... celý příspěvek >
Zatrávnenie sadu, 19.6.2017 Obsahuje fotku
Lepší je vysečená pracovní ulička, než riziko nebezpečné choroby z přisátého klíštěte. Zbytek trávy poseču při druhé seči koncem srpna.
Rozkvétající broskvoně, 18.6.2017 Obsahuje fotku
Letos se i přes pozdní jarní mrazíky podařilo několika posledním květům přežít. a já se těším na první plody.
Jakou bubnovou sekačku?, 18.6.2017
Dakr Tekton Enduro 6,5 HP mohu doporučit na základě osobní zkušenosti.
Výsledky roubování 2017 - horké jaro, 15.6.2017
Moje letošní roubování jabloní, hrušní a třešní, vše výhradně kopulací, bylo úspěšné přibližně ve 30%, v dalších 30% se na roubech začaly rozvíjet lísty, poté rozvíjení ustalo a stav s polorozvinutými listy trvá beze změny dodnes, u dalších 30% se... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 13.6.2017
S lupou jsem prohlížel zakroucené horní listy ze všech stran, ale žádného živočišného škůdce jsem nenašel. Protože je zde tento příznak hlášen z různých míst republiky a na všech možných odrůdách, můžeme tak vyloučit vliv pěstitelského substrátu a... celý příspěvek >
Vienská, 13.6.2017
Také se velice divím tomu, že se tak skvělá hruška jako je Vienská, nedostala do seznamu schválených odrůd, tudíž ji žádná ovocná školka nenabízela a proto dodnes není rozšířena tak, jak by si právem zasluhovala.
Zatrávnenie sadu, 13.6.2017
Původně jsem zamýšlel nekosit trávu před horkými letními dny v mém polním sadu, kde nemám možnost závlahy, ale kvůli klíšťatům jsem změnil názor. Kolem stromků totiž narostla vysoká tráva sahající až do pasu a když jsem tři dny po sobě nechtěně... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika