Příspěvky uživatele - 143.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň 2017, 10.8.2017 Obsahuje fotku
Moje selekce potomků kupovaných rajčat Kumato v osmé generaci se teprve začíná vybarvovat. Vždycky se těším na tuto každoroční fantastickou podívanou. Zajímavé je, že rostliny letos přežily krupobití 7.července - jak je možné vidět na poraněných... celý příspěvek >
Melouny a melounky 2016, 5.8.2017 Obsahuje fotku
Letos pěstuji meloun skalní . Venku všechno rozbily kroupy 7. července, ale jeden šlahoun se předtím proplazil pod polykarbonátovou střechu a docela se mu v té pekelné výhni daří.
Letní jablka dozrávají, 3.8.2017
Pěkný přehled odrůd p. Petra Kumšty jsem našel na webu ...pod odkazy "Odrůdy povolené" a "Perspektivní novošlechtění jabloní."
Fuksie, 2.8.2017 Obsahuje fotku
Přihnojujete Kristalonem?
Sklizeň 2017, 31.7.2017
Opravdový rajčatový ráj
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 31.7.2017
Podle mého názoru nemá plíseň bramborová vůbec šanci při teplotách nad 30 st.C jako jsou nyní. To teprve později, při deštivém počasí s nižšími teplotami se může "rozjet naplno".
Kde se už nedá zahradničit?, 31.7.2017
Kde se nedá zahradničit z důvodu sucha? Řekl bych to asi tak: "projeďte se po krajině a tam kde uvidíte schnoucí starší stromy, tam raději neplánujte zahradničení. Všude jinde podle mého názoru zahradničit lze."
Záhada, 27.7.2017
U mne se to samé objevuje po několikadenním deštivém období se zataženou oblohou, na skalce mezi kameny a vyleze to dokonce na kameny - na vápencové ploché šlapáky. Jakmile zasvítí slunce, okamžitě zasychá a je to pryč. Považoval jsem to spíš za... celý příspěvek >
Minimální tloušťka podnože pro očkování, 18.7.2017
Asi tak týden před plánovaným očkováním doporučuji začít častěji zalévat, aby šlo snadno odchlípnout kůru.
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
Dakr Tekton Enduro 6,5 HP doporučuji.
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Myslím, že jsem se vyjádřil přesněji, než vámi citované části vět, vytržené ze souvislostí. Také se nemohu zbavit dojmu, že jsem Vás něčím popudil. Ale věřte, že to nebyl můj úmysl. Přál bych vám vidět moji zahradu po pátečním lijáku se silným... celý příspěvek >
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 13.7.2017
"Když je sucho, musí se zalévat každá kytka. Česnek je kytka."...pokud by toto pravidlo platilo, potom by kytky rostly jen na zalévaných záhonech a nikde jinde. Souhlasím s tím, že když je velké sucho a zejměna na vysýchavých půdách, potom česnek... celý příspěvek >
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 13.7.2017
Miloši, fintu se sloupnutím spodního žlutého, ještě zdužnatělého listu, společně se suchými slupkami na kterých je nalepená půda, mě naučil otec, který tímto způsobem okamžitě po sklizni zjišťoval, zda mu česnek nehnije. Mě se to také osvědčilo a tak... celý příspěvek >
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Také "přidám do mlýna svoji trošku." Můj letošní česnek kuchyňský je jako jiné roky po zdravotním stavu bezvadný a velikostně v průměru. Na sadbu používám stroučky z vybraných větších cibulí, sadbu nemořím již asi 20 roků, sázím po 28 - mém říjnu, na... celý příspěvek >
Paradajky 2014 - pestovanie vo vedrách, 3.7.2017 Obsahuje fotku
Osmé generaci potomků zakoupených rajčat Kumato, o kterých jsem psal počátkem roku ve vlákně Rajčata 2017 se letos v nádobách pod střechou z polykarbonátu daří. Oproti rostlinám ve venkovních podmínkách jsou dvojnásobně vysoké. Je to moje "pojistka"... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika