Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prunus triloba - mandloň trojlaločná, 13.5.2012
Keř ostříhejte všechno, co má pupeny pryč - klidně i na 5cm špalíky a zbytek každopádně raději postříkejte. Já to tak musela udělat vloni a zachránila jsem ho
Rododendron povlak na listech, 13.5.2012
Už jsem psala na jiném místě - je to takový druh rododendronu
Co mi to vykvetlo?, 13.5.2012
Tak koukám jak,,sůva z nudlí" jelikož já si doteď normálně myslela, že měsíčnice a večernice je tatáž rostlina, jen jinak nazývaná... No, zase jsem o něco chytřejší Děkuji pane Josefe za objasnění
Neznámá trvalka, 13.5.2012 Obsahuje fotku
Mám bílou i růžovou a zapalovat jsem nezkoušela... ale voní hezky. Pro ty co neznají: je u ní upozornění, že je to rostlina s celkem agresivníma a alergizujícíma šťávama - při potřísnění může dojít dost silné kontaktní či fotosenzitivní alergii.... celý příspěvek >
Co je to za chorobu?, 12.5.2012
Mám víc druhů rododendronů a jeden z nich má takovýto povrch listů - zrovna tenhle kultivar - takový,,šupinovatý" se mi zdá z nich nejodolnější Takhle zblízka jsem je nikdy nestudovala ale vypadá to na něj. Jak píše pán přede mnou, mohly by to... celý příspěvek >
Co mi to vykvetlo?, 12.5.2012
Pan Janča to nenapsal schválně ale je to měsíčnice Je možné, že se Vám tam vysemenila někde ze sousedství - u nás roste i volně v přírodě
Konvalinky, 12.5.2012
Jak jste asi pochopila: konvalinka je i moje nejoblíbenější kytička Taky jsem si nasadila několik kousků a: na místě, které je poměrně osluněné, i když otočené k severu - rostou krásně - je jich tam ten koberec - tam jsem ani nečekala, že... celý příspěvek >
Sazenice lilku - škůdce, 12.5.2012
Stejně jako Vy - Omite 100x dokola
Sazenice lilku - škůdce, 10.5.2012
Takhle z detailu ty mrchy neznám, ale máme spolu bohaté zkušenosti a... podle posátých listů to sviluše jsou!
Hubení trávy mezi květinamy, 10.5.2012
Zdravím Petře Jé, já to našla až teďka... nějak totálně nestíhám Ale sem tam koukám, i s čím zase bojujete vy No tráva... taková normální, prorostená z trávníku  - kostřava, psineček nebo nějaká lipnicovitá... Já trávám opravdu... celý příspěvek >
Pavlonie plstnatá, 10.5.2012
Jé, nemáte fotku? Já mám pavlownii asi 8letou, každý rok nasadí moře pupenů... a na jaře opadají všechny pomrzlé nevím, jestli u nás má šanci Moc Vám ty Vaše krásné přeju... třeba se někdy, za mírnější zimy taky dočkám...
Prosím o určení skalničky, 6.5.2012 Obsahuje fotku
Vrbina penízková,,Aureum" No jo, rozrůstá se, ale to já zrovna celkem potřebuju
Hubení trávy mezi květinamy, 6.5.2012
Mám bohužel stejný problém jako Vy a zatím jsem zkoušela kde co a bez výsledku. Poslední doporučený postřik byl Agil (tuším se tak jmenuje) údajně na jednoděložné rostliny, bohužel je taky víceméně pouze na pýr (a jednoleté traviny) jenže já mám... celý příspěvek >
Čím osázet vybudovaný "kopeček"?, 6.5.2012
Obojí - i to, co radí p. Josef, s rohoží i,,skalka" navrhovaná p. Lídou je dobré. Barvínek bych tam nedávala, je to na něj moc velký úpal, tam se mu příliš dařit nebude. Sama ho mám pod stromem, jenže než byl strom, trochu stromem a dával stín,... celý příspěvek >
Zmrzl někomu pryšec mnohobarvý (E. polychroma)?, 6.5.2012
Mě se hezky vysemeňuje na všechny strany... jak říkáte plevel  ale některé trsy zajdou Zkuste mrknout pořádně ke kořenům - stejně jako všechno, mi ho podežírají nějaké potvory - larvy Mrazem to není
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika