Příspěvky uživatele - 122.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz na odstranění pařezů, 21.8.2009
Názorný příklad, jak lze bohatnout z lidské neznalosti(mírně řečeno).
Velký propad švestek, 20.8.2009
Podpěry zkříženými palicemi do tvaru X by mělo být samozřejmostí.Někdy i to nestačí.Loni vichřice (spíš tornádo) ukroutilo korunu patnáctileté durancie jako hračku.
Špatně rostoucí švestky, 19.8.2009
Gabrovská, Stanley,Hanita, Haganta patří mezi rezistentní odrůdy k šarce.Pokud je ale prostředí silně zamořené šarkou ani u rezistentních odrůd jistota není.Jsou ale některé rajony, kde se šarka dosud neobjevuje, nikdo tam ani stromy (např.proti... celý příspěvek >
Velký propad švestek, 19.8.2009
Když si pozorně prohlédnete spadlé plody, pak je rozpůlíte -nepozorujete na nich nic?Ty modré jsou na chuť sladké?Propad plodů u velké násady není nic nenormálního, většinou jsou ale ještě zelené.
Třešeň, 17.8.2009
Klejotok je správný název.Nejste sám, kdo se diví.Podobný efekt mám u meruňky staré 15 let.Přikládám to na vrub úžehové monilii, která si letos pořádně zařádila.Co bude dál, zatím nevím.Podmínky jsou každý rok jiné.  AB
Koňský hnůj, 17.8.2009
Nebojte se vzít i čerstvý koňský.Nechejte si na hromadě uležet(máte-li tu možnost) a pak s ním podle potřeby naložit.Rozhozený každý hnůj zbytečně "odvětrává" potřebný dusík.    AB
Starý králičí a kozí a slepičí hnůj, 17.8.2009
Samozřejmě že je použitelný.Už pro svoji organickou hmotu, kdy spolu s vlhkostí přinesou po čase tu pravou "prsť".  AB
Výroba domácího sýra, 17.8.2009
Děkuji za recept, mám spadeno na kvalitní sýry(místo masa).Hned recept vyzkouším.Mám radost z tohoto portálu a těším se jeho důvěryhodnosti ve světě klamů.  AB
Stromkový červený rybíz, 17.8.2009
Brzy na jaře odstranit tmavé, odplozené výhony, celkově prosvětlit korunku.
Nekvalitní půda, 16.8.2009
Asi Vás nepotěším kacířským řešením, ale jako soliteru mám k jihu ořešák.Dost daleko od stavby a k jihu.Zastíněnu mám jen půlku domu přesně půl roku.Převislé větve chrání před sluncem zaparkované auto, ve kterém není tolik horka.Rostl rychle a jeho... celý příspěvek >
Vedení révy ve skleníku, 15.8.2009
Podmínky ve skleníku jsou pro růst vína příznivější než venku.Nasadil jsem před 5 lety VITRu, což je vhodná odrůda do skleníku a dnes jsem před problémem jak ji ze skleníku dostat raději ven.Naštěstí je zakořeněna venku.Podle orientace víno veďte na... celý příspěvek >
Měření lihoměrem, 13.8.2009
A ještě názornější bude tabulka. AB
Měření lihoměrem, 13.8.2009
Možná by pomohla i tato stránka, tabulky se z ní dají vytvořit .  AB
Skvrnité pecky, 12.8.2009
Meruňka může trpět jako peckovina šarkou.Ovoce má normální vzhled a tvar?A co list?Je krásně barevně sytý? AB
Vyhřívané zdivo, 11.8.2009
Šikmý komín v zídce?Ten, panečku, umí zahřívat! Nebo výměník se zastavěnými trubkam na olej i, aby voda nezmrzla...? AB
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika