Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to?, 28.6.2007
Díky moc - je to určitě tento zimolez. Jste fakt dobrý(á), že jste to bez fotky poznal(a). Mně jde hlavně o to, aby to přežilo zimu u nás v Krkonoších - a to snad přežije. Málokdy kupuji něco takhle "naslepo", ale doufala jsem, že mi tu někdo poradí.... celý příspěvek >
Co je to?, 27.6.2007
Zkouším to poprvé, velikost fotky je 981kB. Nechám si poradit. 
Jak rozmnožit muchovník a trnku, 20.6.2007
Petro, mám asi 4-letý muchovník a letos jsem si všimla že v hlíně pod ním vyrostly malé rostlinky - asi ze spadlých bobulí. Taky jsem ho zkusila zahřížit ale je to teprve od jara, tak nevím, co to udělá. Soňa
pomozte - rezavá místa na listech, 19.6.2007
Objevila se na listech magnolie stellata, kanadské borůvky a vedle rostoucí kaliny - u té už zaschla celá větev. Jsou jako mozaika, postupně vyplňují celou plochu listu. Žádný škůdce není vidět. Děkuji Soňa
Marunaka, 8.6.2007
Jako nový vlastník Marunaky musím souhlasit s kolegou, kterému rozložení celé strunové hlavy kvůli jejímu připevnění šroubem na úhlový převod nepřipadá příliš praktické a žádný pokrok v tom nespatřuji.  Mám také starší křovinořez  OleoMac,... celý příspěvek >
Postavit si sám nebo koupit formu, 1.6.2007
Jestli vám to vyhovuje, tak jste jeden z mála spokojených, protože znám spoustu opačných zkušeností, asi proto, že jim v tom chcípaly rybky, jak se v mělké plastovce přehřívala voda a většina lidí chce aspoń pro potěchu nějakou barevnou rybku v... celý příspěvek >
Postavit si sám nebo koupit formu, 1.6.2007
Dobrý den, podívejte se po okolí a zeptejte se na "spokojenost " majitelů těch plastových hotovek a hned budete mít jasno, že fólie je lepší volba.
Zahradní Jezírko - bez stálého přítoku, 31.5.2007
Mám podobný pozemek 4500 m2 a na polovině stavím RD, na druhé jezírko, mám výhodu stálého přítoku vody - viz můj dotaz níže. Protože jsem nadšený rybář chci v něm chovat pstruhy a siveny pro radost i k snědku. Kamarádi něco podobného už mají a... celý příspěvek >
Zahradní Jezírko - bez stálého přítoku, 31.5.2007
Ještě jsem zapomněl na možnost provzdušňování čerpadlem s časovým spínačem, pokud máte po ruce přívod el. proudu. Nejlevnější je použít čerpadlo ze staré pračky , dá se schovat vedle jezírka v zemi v zaizolované bedýnce, a fólie přímo od výrobce -... celý příspěvek >
Zahradní Jezírko - bez stálého přítoku, 31.5.2007
Samozřejmě, že může být jezírko bez stálého přítoku, ale chce to mít v jezírku na 1/3 hloubku tak 1m ,aby se nepřehřívalo a větší plochu, aby šlo dobře osázet vodními rostlinami a povedla se tzv. "biologická rovnováha", ryby se přidávají až po dobrém... celý příspěvek >
šeřík, 31.5.2007
Letos mi vůbec nerozkvetl šeřík, přestože je to tak nenáročný keř. Poupata byla ,ale květy nevykvetly a zvadly. Oba jsou obyčejné fialové a jinde lidem kvetly - nevíte někdo proč se to přihodilo?Soňa
napájení jezírka vodou z podzemní drenáže = stálý přítok, 28.5.2007
Za mým pozemkem tato drenáž asi po 100 metrech ústí do potoka, kde i v suchých a horkých letních týdnech stále vytéka voda, mám to vypozorované, že kolem 100 litrů za hodinu tam vytéká pořát. Na jaře a na podzim to je třikrát více, tak se toho... celý příspěvek >
napájení jezírka vodou z podzemní drenáže = stálý přítok, 25.5.2007
Tak se mě poradili chovatelé pstruhů z Rybářství Vysočiny, tady bych se asi rad nedočkal. Tak podle přítoku a množství chladné vody můžu mít 8 kg pstruhů na 1 m3 vody v jezírku a hloubku minimálně 1,5 m, aby se voda nepřehřívala.... celý příspěvek >
ptáci a třešně, 22.5.2007
Já dávám nad korunu stromu (třešně) dřevěný kříž a na něj věším "CD-čka" a ty se točí a házejí odlesky a špačci se bojí, těsně před zráním a po sklizni sundávám a funguje mi to už 4 sezóny spolehlivě.
Otáčkoměr, 18.5.2007
Stavebnici otáčkoměru vhodného pro motorové pily dodává fa Miloš Zajíc, www.zajic.cz.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika