Příspěvky uživatele - micuko

Nejzdařilejší pokojové rostliny, 11.3.2010 Obsahuje fotku
Všechny kytičky jsou krásné, i ty Vaše!!! Důležité je, aby se jim dařilo a dělaly nám radost.Hezký den.
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 11.3.2010
Přeji taky hezký den, hned jak se ukáží první pravé lístky dávám sazeničky do plast.kelímků, stejných jak na fotu od Mirka a později až jsou rostliny větší do půllitrových.Rajčata posazuji pokaždé níž, odlomím třeba i pár lístků a zasypu.Vytvoří si... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 11.3.2010 Obsahuje fotku
Hlavně aby nevyšel ten konec s tím dubnem.Vaší čičině se asi taky nechce ven do toho bílého jak tomu mému zvěřinci, ale za těma kamnama je prozatím náááherně.Hezký den.
Černý bez a výrobky z něj, 10.3.2010
Žanet, vloni jsem si dala do vyhledávače na gogle "sirup z květu černého bezu"uvařila dle receptu a je to vynikající záležitost, chodím pro něj do sklepa častěji jak pro víno.Hezký večer.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 10.3.2010
Dobrý večer, papriky rajčata přepikýrované, vysela jsem nějaké letničky, provedla také kontrolu oleandrů, mučenek... na zimovišti, prošla se po zamrzlém jezírku a ostříhala vše suché co čouhalo nad ledem.Ta zima se letos ne a ne vzdát Sníh už je jen... celý příspěvek >
Pokojové květiny nevyžadující dostatek světla, 10.3.2010
Dobrý den, pro mě je tou nejosvědčenější květinou do tmavých koutů Aglaonema commutatum - Aglaonema čínská.Vyzkoušeno, roste velice dobře a toho světla opravdu moc nepotřebuje.Nerosím, zalévám přiměřeně a narůstají mi veliké trsy.Za ty roky co ji mám... celý příspěvek >
Yuka, kdy a jak zmladit?, 16.2.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, poradíte prosím kdy a jak zmladit Yuku?Na léto je dávám pokaždé ven do polostínu, zimu tráví přibližně v 10-15st.V zimě zalévám jen mírně a když je na podzim stěhuji do domu preventivně stříkám postřikem proti savému a žravému... celý příspěvek >
Jaké letničky do stínu?, 15.2.2010
Ahojky, každý to dělá jinak.Já dávám hlízy do malých květináčků, jen o málo větších než jsou hlízy s obyč.zahradní zeminou.Jen položím a lehce přitlačím.Dám na okno, ze začátku do místnosti kde se moc netopí a opatrně zalévám, do tepla je dám až... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 7.2.2010
Dobrý večer Magdi, datlovou palmu dostala dcera k narozeninám v práci od kamarádek a nechce ji nechat na ubytovně, přiveze ji domů a tak trochu sonduji co a jak.Asi nebude moc veliká, ani netuším v jaké velikosti se prodávají.Ty moje begonky mě... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 7.2.2010
Ten ale není ze semínka, že ne?Žanet, jste děsný fanda.Ještě mi prosím řekněte, když dáte datlovník ven máte jej na sluníčku nebo v polostínu? Kde je mu nejlíp?Hezký den.
Pokojové rostliny, 6.2.2010
Magdi ještě prosím Campanula, zvonek,nevěsta, dala jsem tam foto toho ibišku.Děkuji
Jaké letničky do stínu?, 6.2.2010
Netýkavka je nezmar, kvete od jara do podzimu a pokud ji dáte domů do chladné a hodně světlé místnosti, pokvete i tam a dá se i přezimovat, ale to se mi nikdy nepodařilo.Hezký večer.
Pokojové rostliny, 6.2.2010
Ahoj Magdi, tak s begonkama jsem to vymňoukla.Já holka zapomětlivá na ně zapoměla a nechala jsem je zmrznout ve stodole.Na podzim jsem je očistila a nechala na stole mezi květináči a stalo se.Prostě koupím nové.Primulky ty jsem měla vloni ve... celý příspěvek >
Vlhkost vzduchu, suchy vzduch, rastliny ako zvlhcovace, 6.2.2010
Ahoj Věrko já jsem je kdysi kupovala v železářství Fiala a jsou opravdu dobré, můžu doporučit.Jak začala topná sezona byly věčně prázdné.Hezký večer.
Amarylis, 6.2.2010
Ten červený mám taky, ale zatím nevykvetl.Snad to bude některý z těch co mají poupata.Nepopisuji a tak je pro mě barva hvězdníku pokaždé překvapení.Moc pěkný.Hezký den.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika