Příspěvky uživatele - micuko

Skalnička?, 17.5.2010 Obsahuje fotku
Hezký den, pomůžete prosím s názvem této droboučké modro- bílé kytičky?Micuko
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 16.5.2010
Mirku, nejste sám, JM a taky mám veškerou sadbu schovanou v pařeništi.Je už sice po 15 květnu, ale při těchto nočních a denních teplotách to nemá smysl hnát se s tím ven.Právě jsem zhlédla počasí na Čt1 a snad od poloviny příštího týdne by to mělo... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 16.5.2010 Obsahuje fotku
Ahojky Magdi, taky mě to počasí pěkně.Dnes je zima, fučí a stále poprchává.Proběhnu zahradu mezi kapkama deště, okouknout co nakvétá a co kvete a šupajdím zpět do domu.Moc si těch kvítků neužijeme, jestli to takto půjde dál.Ve dvoře to celkem jde je... celý příspěvek >
Prosím, co je to za rostlinu, 16.5.2010 Obsahuje fotku
Leni je to saxifraga - lomikámen.Hezký den.
Nekvetou nějak brzy?, 14.5.2010
Zdravím, včera jsem doslova zírala ve Znojmě na obrovskou rozkvetlou hortenzii.Taky se mi to zdá nějak brzo, ale asi to tak má být.Krásný den.
Campanula zvonek nevěsta, 6.5.2010 Obsahuje fotku
Ahojky Magdi, to jaro je paráda, hned je lepší nálada.Venkovních ibišků mám zatím 5 a z toho jeden plnokvětý, ale nevzpomenu si už na název, jen vím, že se nemá stříhat, držím se toho a každý rok je obalený květy.Ty co mám na volném prostrnství,... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 26.4.2010 Obsahuje fotku
Ahojky Magdi, jsem hrozná já to tady přehlédla, omlouvám se.Nevěsty jsem taky namnožila, a taky se daří.Jednu sarou tříletou jsem lehce ostříhala a nechala v klidu růst, jen jsem ji přesadila.Koupila jsem muškáty a verbeny, zatím.Všechno už mám venku... celý příspěvek >
Oleandr, 22.4.2010 Obsahuje fotku
Ahojky Hanko, mám asi podobný vašemu oleandru.Přidám foto, ale je ho tam jen kousíček, tehdy jsem chtěla hlavně vyfotit mučenku a zjistila jsem, že foto celého rozkvetlého oleandru nemám.Hezký den.
Amarylis, 18.4.2010 Obsahuje fotku
 Poslední 
Dendrobium nobile - žloutne, 18.4.2010
Možná Věrka nereagovala dříve, protože ne každý sedí denodeně u počítače.Zalévám stejně a i v stejném intervalu, někdy je i o pár dnů delší a jen občas stříknu hnojivo na list.Jinak vůbec nerosím, mezi orchidejkama mám misky s vodou a některé... celý příspěvek >
Proč zasychají nové přírustky?, 13.4.2010
Ahojky Marcelko, Hořká sůl je výživa pro rostliny, která jim dodá hořčík.Prodává se všude tam kde jsou k dostání hnojiva a postřiky v granulích i tekuté formě.Jinak zadejte si do gogle co je hořká sůl a najdete tam vše co potřebujete vědět.Hezký... celý příspěvek >
Oleandr, 12.4.2010
Kristalon, hnojivo zahradníka Lebiše aj.
Komule, 12.4.2010
Maruško taky moc a moc zdravím. Tak já jsem z jihu Moravy a jakmile přestane pršet, vezmu nůžky a jdu se pochlapit a střihnu, jestli je vůbec živá.
Opravdu mini jezírko, 12.4.2010
Záleží na počasí, velikosti mini jezírka, stanovišti a kolik tam bude rostlinek.Jednou, dvakrát týdně?Prostě když jsem šla s konví okolo přidala jsem vodu.Bylo to malé jezírečko a stálo na volném prostranství, na zimu jsem rostliny dala do velkého... celý příspěvek >
Opravdu mini jezírko, 12.4.2010
Dobrý den, vloni jsem si udělala asi 40l mini jezírko.Nádobu protože byla z plechu jsem vyložila folií, naaranžovala jsem si rostliny, šáchor,plavín, blatouch,květníky zakryla kameny a nalila vodu z vodovodu.Stálo celé léto na sluníčku a bylo čisté,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika