Příspěvky uživatele - micuko

Komule, 12.4.2010
Mám jeden keřík a chodím kolem něj po špičkách,  netroufám si střihnout.To co bylo nad sněhem zajíci zdevastovali a to co bylo pod, tak na to jen koukám a přemýšlím co s tím.Hezký den.
Oleandr, 12.4.2010
Znojemsko, tři týdny mám venku oleandry, mučenky,oxalisy, trnovou korunu, muškáty aj.Trochu bojím, bojím a tak každý večer sleduji předpověď počasí.Hezký den.
Kocour cestovatel, 24.3.2010
Hezký večer, tak tabletu jsem vpravila do toho našeho rozmlsance až v Pribiňáku.Nevím jak to ty zvířata poznají, že se děje něco, co se jim, ale vůbec nebude líbit.Potají, třebas doma nachystám kapku, nesu ji tak, aby nebyla vidět a ač do té doby se... celý příspěvek >
Neznáte někdo název kytičky?, 24.3.2010
Juncus spiralis.Mám ji třetím rokem mezi kameny na břehu jezírka, dvakrát jsem ji na zimu přenesla do chladu.Letošní zimu strávila venku a přežila.V bytě pokud nemá opravdu ideální podmínky se jí moc nedaří.Dejte květináč do větší misky s vodou, aby... celý příspěvek >
Wistarie, 22.3.2010
Kájo děkuji, snad se zadaří co nejdříve.Dnes jsem se na ni byla kouknout a trochu jsem jí domlouvala, tak se třeba nechá ukecat.Hezký večer.
Wistarie, 21.3.2010
Kájo, jak to děláte?Já ji mám třetím rokem a nic.A taky slibovali, že druhým rokem pokvete!!Jak moc stříháte, zaléváte,nebo to necháváte na přírodě, hnojíte?Prý chce tvrdý režim, nehnojit,moc nezalévat.Copak já to vydržím! V parném létě ji vodu dám,... celý příspěvek >
Amarylis, 21.3.2010
Nádhernýýý.
První vlastní výsev rajčat, 21.3.2010
Ahojky Mirku, Vy jste taky rejpálek, co?Nic ve zlém, patříte mezi mé oblíbené, ráda čtu vaše příspěvky.Jen malé vysvětlení, nemyslela jsem to mluvnicky, nejsem bez chyb a tak nemůžu házet kamenem, ale slovo jako takové.Co se kdysi, tak je dnes... celý příspěvek >
První vlastní výsev rajčat, 21.3.2010
Ano máte pravdu, nic to neznamená, to že moje maminka zahradničila, důraz byl kladen víceméně na slovo "kdysi". Tady na zahradě je jistě spousta lidí, kteří nemají maturitu, ale jsou příjemní a zdvořilí.Přeji krásný pohodový večer.
Už vám raší okrasné trávy?, 21.3.2010
Nevím jestli je to tak spávně, ale stříhám co nejníže.Zatím žádný problém. Lído, děkuji za odpověď.Našla jsem ji i v jednom nejmenovaném zahradnictví, kam se chystám pro úlovky.Zatím mi přišel poštou letošní první Misc.sin.Cabaret.Ještě není... celý příspěvek >
Kdy a jak ostříhat levanduli?, 20.3.2010
Hezký večer, řekla bych, že je právě nejvhodnější doba.Já ji stříhám dost hluboko, protože si chci udržet kompaktní tvar.Sice se říká, že nemá ráda stíhání do dřeva, ale nemám s tím problém, pokaždé krásně obrazí.Na podzim jsem ji potřebovala... celý příspěvek >
Už vám raší okrasné trávy?, 20.3.2010
Taky zatím nic.JM Ještě je brzy.Hezký večer.
Hosty bohyšky funkie, 20.3.2010 Obsahuje fotku
Jsou to nenáročné a nádherné rostliny, jen chutnají slimákům.Stín je ideální.Starší trsy se dají dobře na jaře dělit.Snáší dobře přesazení.Hezký večer.
Chlupáčci, 20.3.2010 Obsahuje fotku
Hezký večer, já přišla o jednoho kocourka, našla jsem ho mrtvého v zahradě, tak mi zůstala kočička, kocour a pes.Stav setrvalý, čičina se drží stranou, kocour a pes bitky, rvačky,lumpárny... moje nervy!!!
Čím krmíte?, 20.3.2010
Adame, veterinář a nebo v dobrém zverimexu vám poradí.Dnes jsou granule i pro obézní pejsky, jen je nutno dodržovat dávkování a odolat těm smutným kukadlům a nedávat nic na víc.Viděla jsem velmi obézní fenku labradora a po granulích které ji... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika