Příspěvky uživatele - 147.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 15.10.2016
když budou v karburátoru pripchaté trysky, tak se motor zastaví ještě dřív, než dojde k zadření. Příčinu zdření hledejte jinde.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 14.10.2016
V příkladech z praxe, popisujete jen chyby pilaře. Je na něm, aby takovým věcem zabránil. Když jedete autem, tak máte rychost jízdy přizpůsobit stavu a povaze vozovky. Totéž je při plnění paliva do nádržky stroje, to znamená, že plnění musím... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 14.10.2016
Nejsem takový nekňuba, abych skladoval tu trochu benzínu v otevřené nádobě. Když ho mám v kanystru, tak kolik může být vlhkosti ve vzduchu, když prý bylo letos sucho, jak sviňa, který je nad hladinou benzínu a přibude ho jen tolik, kolik odleji... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 14.10.2016
Nepoužívat starý degradovaný benzín, je vypůjčeno z marketingových bonmotů prodejců a servisů. Nikdo mi ještě nevysvětlil, PROČ, by mi měl způsobit zadření motoru, potažmo pístu ve válci, možná také klikovky uložené v kluzných ložiscích. Jak může... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 14.10.2016
Můžete mi vysvětlit, jak pomůže stabilizátor. Pokud vím tak stabilizátor nic nečistí, ale „stabilizuje“, v tomto případě také zvyšuje odolnost proti působení vzdušného kyslíku.
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 14.10.2016
SvK, zeptejte se kožaře, co může způsobit používání hliníkového nádobí.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 13.10.2016
Zadřít stroj degradovaným palivem nelze, jedině kdyby tam nebyl olej. Že půjde hůř nastartovat a mít menší výkon, může být pravda. Poslední úpravy travního porostu, jsem prováděl vyžínačem, do kterého leju směs nejméně dvaapůl roku starou. Tu dobu... celý příspěvek >
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 13.10.2016
Tak mi ten bronzový rýč půjčte, ať si ho vyzkouším a ať si můžu pěstební výsledky porovnat. Nežiji v SRN a nemám jejich důchod. Pokud by to opravdu zvyšovalo výnosy, tak dva metráky navíc z hektaru, je jen výsměch, protože to hodnotu bronzového rýče... celý příspěvek >
Zazimování gumového bazénu s nafukovacím kruhem, 5.10.2016
Mohu se zeptat, jak v případě, že zůstane bazén venku ošetříte filtraci Musí se odpojit
Samospád, 12.9.2016
To je málo. Musí být předřazena filtrace a ta si také něco ukousne.
Kuchynska upravy crown prince, 8.9.2016
Diky, houby mam namrazene, tak zkusim.
Honda GCV 190 - seřízení volnoběhu, 6.9.2016
Prosím, poučte mne, nebo spíše nás.
Rýč fiskars, 6.9.2016
Můžete to nějak dokladovat! Stačí foto z moblilu. Mám nepříjemný dojem, že se pro změnu, změní vychvalování bájných vlastností Frýče, na kasání se, kdo, kolik těch chudáků zlomil. Pokud nebudete dokladovat fotem, že nemáte foťák, bude jen výmluva,... celý příspěvek >
Rýč fiskars, 5.9.2016
Agentura JPP, fungovala, funguje a bude fungovat perfektně. Zamyslete se nad tím a příště popište pravdivě vlastní zkušenost. Jak se to rozposná, nevím, mělo by tam být napsáno made in a země původu, aby to bylo jasné.
Rýč fiskars, 5.9.2016
Ani se vám to nemohlo povést, protože v období od Vánoc do května, přesněji řečeno, do doby přípravy půdy pro další pěstební období, malý zahrádkář, se na jakýkoliv rýč, maximálně chodí podívat do kůlny (zahradního domečku na nářadí), jestli mu jeho... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika