Příspěvky uživatele - 147.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
Pane Truple, možná plácám nesmysly, ale vždy budou, aspoň u mne v přednosti klimatické podmínky a hlavně vlastní zdraví. Nasadím brzy, neprší mi na záda, nebo nepadá sníh, nematlu se v bahně a když to pár česneků nepřežije, tak se celkem nic neděje a... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
Za velkopěstitele považuji pane Stanislawe, každého, kdo ho má víc než potřebuje pro rodinu a známé a případně zaměstnává pár lidí. Ten co ho znám bydlív Olomockém kraji. Ing. Kozák, určitě sám nevyprodukuje potřebné množství česneku, který je... celý příspěvek >
Co na střechu?, 26.11.2016
V truhlíku se dá pěstovat všechno, chce to ale velké znalosti, zkušenosti a pak se tomu plně věnovat. Nějak mi vychází, že byste byl na pergole déle, než pod ní. Asi by vás to dlouho nebavilo.
Co na střechu?, 26.11.2016
S těmito požadavky se můžete s důvěrou oslovit samotného Stvořitele.
Cesnek mi nejde jako babicce, 26.11.2016
To nějak vadí, že je to diskuse pro zahádkáře. A já také nejsem velkopěstitel. Víte, česneku je celkem jedno, kdy ho strčíte do půdy. Pozdější výsadba může ovlivnit produkci česneku ozimého, zkrácením vegetační doby a ozimý česnek je ozimý protože se... celý příspěvek >
Přeložení druhového jména, 26.11.2016
Můžete si odborný článek na toto téma vyguglit. Je rozdíl jestli je něco Hemsleyský, nebo Hemsleyův.
Cesnek mi nejde jako babicce, 25.11.2016
Co to je ideální čas. Velkopěstitelé měli česnek v zemi nejpozději do desátého října. Pak začalo pršet a přeprchá prakticky každý den. Jak by to v tom blátě s těžkou technikou zvládli. Takové rady, jako zasaď česnek tak, aby na druhý den mrzlo, jsou... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 25.11.2016
Vy jste prováděl nějaké studie, týkající se obsahu vody v půdě do vámi doporučované hloubky. Věřím tomu, že srážkové poměry, jsou špatné, ale neěřím tomu, že na pár centimetrech, bude obsah vody v půdě tak vysoký, aby zlepšil podmínky k růstu.
Přeložení druhového jména, 25.11.2016
Je to tak William Botting Hemsley, byl botanik. Koncovka v druhovém jméně -anum je prý ale špatně a měla by se změnit!!
Přeložení druhového jména, 25.11.2016
Jména se nepřekládají!!
Kadibudka - plánek, 24.11.2016
To co vám doporučuje 6.140, je nedostatečné. Můžete vycházet z tohoto. Čím menší roměry zvolíte, tím hůř se vám bube kadibudka užívat. Pro pohodlí všechno. To by pak stačily čtyři kolíky a plachta a na každé použití stěhovat.
Napadený kmen slivoně, 23.11.2016
Co když se v těch trnkách vyskytuje nějaký dřevokazný chrobák?
Zakládání tzv. květnatých luk, 23.11.2016
Květnatá louka je sice pěkná věc, ale vyžaduje jiný druh ošetřování, než trávníček okolo baráku. V případě, že použijete k výsevu hotovou namíchanou směs, tak se může stát, že tam budete mít spoustu řebříčku obecného a žlutého, Kosením se velmi... celý příspěvek >
Drátovci v bramborách, 22.11.2016
Teď ještě kde? Jak by bylo dostupné pro většinu zahádkářů? V jak velkých baleních? Sjel jsem toho po internetu dost, ale na takovou cenu jsem nenarazil a když vejdu do některého krámku, v širším okolí, tak se dá narazit někde na kilové pytlíky s... celý příspěvek >
Drátovci v bramborách, 22.11.2016
Když přestanete navštěvovat tento portál, jako např Jarča a mnozí další, tak budete mit klidné spaní. Dusíkaté vápno je pro zahrádkáře samozásbite utopie. Zmíněná Jarča, by ho potřebovala 50kg, to může být v cenách prodejců zahradnických potřeb a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika