Příspěvky uživatele - 147.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýč fiskars, 27.10.2016
Vždyť to je stará vesta, čím víc organické hmoty zapravíme do půdy, tím lépe. Dosáhneme kypřejší neslévavé, snadno obrobitelné půdy. Samozřejmě se toho nedá docílit jenorázovým zapravením organické hmoty (tráva, zelené hnojení, které je účinnější,... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 27.10.2016
Spíše jsou to jen marketingové kecy, za účelem oblbnutí zákazníka a navýšení ceny.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 27.10.2016
Nejsem rád, že benzín obsahuje biosračky. Ale, prosím vás, jak může hydroskopická příměs, pojmout tolik vody z ovzduší, aby to vadilo v chodu motoru, když se benzín skladuje v bidonu, který je hermeticky uzavřen. A když stroj odstavuji, tak ho zbavím... celý příspěvek >
Náhradní díly, 24.10.2016
Vy dva kabaretiéři 11.110 a 105.167, jste ještě neviděli tolik kroužků, kolik jich já měnil. A dokažte, že je všechno dobře vyrobeno.
Náhradní díly, 24.10.2016
Cucáte si z prstu. Zkuste něco konkrétního, a snažte se při tom, neplést sit dvě „P“. Já si nepletu maximální náklon motoru se svahovou dostupností, tak jako vy.
Špačci - skorce, 24.10.2016
Petře z Pardubic, jak víte co dělají u Mělníka??
Náhradní díly, 24.10.2016
Vybral jste si málo vhodné argumenty k obhajobě drbícího se těsnicího hřídelového kroužku.
Náhradní díly, 24.10.2016
Jenom výše ceny neni určitě rozhodující. Přetěsňoval jsem klikovku u dvoutaktu Jikov 1447DV a dopadl špatně. Originální gufero vydrželo téměř 20let. Říkám si, že tam žádnou černou šunku nedám, tak jsem koupil to nejdražší v mém okolí, skoro dvě... celý příspěvek >
Špačci - skorce, 24.10.2016
Je třeba přijít s něčím novějším. Já vidím jediný způsob záchrany úrody na zahrádce, jen v razantním snížení počtu škůdců. K odstranění červivosti se také použivá jen to jediné co zabere. To je totální likvidace obaleče chemií. Ten špaček je v... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 23.10.2016
Jak si představujete ten vyšší level, to je na jednu stranu, na druhou, ukažte kdo se ještě snaží si něco vyprodukovat k samozásobení a kolik těch samozábitelů je. Podle tohoto portálu, to vypadá, že hodně. Ale opak je pradou!!
Špačci - skorce, 23.10.2016
Nevím, jak si zvykají na rázové vlny, ale vím, že je to neodradí!! Hlad je hlad. A nějaké pšoukání, neni řešením stavu.
Co s naklíčenými liliemi?, 22.10.2016
Zareklamovat!!!
Špačci - skorce, 20.10.2016
Neni se co divit!! Nemají se kde vykrmit. V kukuřici, pšenici, či řepce a na skladovacích halách, to jaksi nejde.
Česnek 2015, 19.10.2016
Jako nádobu k moření jsem používal čtyřlitrový okurkáč a po namoření česnku, šel do kontejneru se sklem. Jediné co by mohlo pomoci, bude jen kyselina mytí záchových mís. Je to kyselina solná, běžně dostupná v drogerii. Možná, že by pomohl louh sodný.... celý příspěvek >
Hořká mrkev, 19.10.2016
Hořkost mrkve způsbují živočišní patogeni, nemusí to být jen pochmurnatka. Zelené hnojení je to nejlepší, co můžete své mrkvi poskytnout.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika