Příspěvky uživatele - 147.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Užvýkané konečky trávy, 24.7.2016
Aby nebyly užvýkané konečky, je nejvhodnější používat dobře připravenou kosu, nebo dobrou cylindrovku. Jedině tyto dva nástroje dokážou trávu hladce uříznout. Každá sekačka trávu jej uráží a čím tupější nůž, tím horší výsledky. Zalévání trávníku je k... celý příspěvek >
Záměna postřiku, 24.7.2016
No, myslím si, že celá diskuse je zbytečná. Jestliže se měla postříkat mandelinka, tak to znamená, že brambory byly v růstu a omylem se na mandelinku použil randap, tak asi nnebude po týdnu, už co kopat, protože účinná látka byla rozvedena do celé... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 24.7.2016
A jak poznate, ze je ho treba? nemel by se davat prevntivne? Bojim se, ze kdyz budu cekat, tak pak bude pozde a plisen uz nezastavim...
Rozpínavá hokkaido, 24.7.2016
NO me vzdycky trava obroste ty slahouny a pak je tam v te metrove trave nemuzu najit.
Rozpínavá hokkaido, 24.7.2016
aha, tak to je asi trham nezrala. ja vzdy koukala na oranzovou barvu a kdyz se nezvetsovaly. Stopka byva vzdy ze zelene trochu nazloutla. Tak to trham moc brzy. Ale kolik plodu pak mate na jedne hokaicdo za sezonu, kdyz nechate poradne dozrat? A... celý příspěvek >
Rozpínavá hokkaido, 22.7.2016
A jak poznam, ze je hokaido zrale? Myslela jsem, ze podle barvy. Navic, kdyz je tam necham dlouho maji pevna semena a musim vytahovat, taky ty dalsi plody shnijou a odpadnou. Jak to delate vy a jak se pozna zrale...?
Rozpínavá hokkaido, 22.7.2016
A jak sekate travu?
Rajčata 2016, 22.7.2016
Dobry den, jaky postrik byste doporucili ted proti plisni? Obvykle nestrikam, ale letos strasne prsi. Nechci to riskovat. Vim, ze cupricol je nanic, tak prosim poradte neco lepsiho, co funguje. Plisen zatim nemam, ale...
Rajčata 2016, 22.7.2016
dejte pak prosim foto ox heart
Rapikaty celer sklizeni, 22.7.2016
Aha diky, my nejsme tak narocni. zkusim olamovat, jak pisete, potrebuji do salatu
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 22.7.2016
ale stejne je to divne, to krizeni. Jak jsem psala me na dyni, tedy ze seminka odebraneho z dyne vyrostly cukety. A navic pestuji jen dva druhy oranzove dyne. Hokaido a melonette a k tomu cukety... Z tech semen mi vyrostly tvary a barva jako je na... celý příspěvek >
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 22.7.2016
Abych se pridala, tak letos mi na slahounech dyne vyrostly perfektni zelenozlute nebo i zlute cukety. haha. Chutnaji jako cukety, ale slahouny maji jako dyne, pres pul zahrady. A puvodne to mely byt dyne.
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 22.7.2016
nekdy maji krizenci jen samci kvety, to se mi take stalo. Dyne kvetly a zadna dyne, protoze tam byly jen samci kvety. Samici maji hned dole bobulky
Rapikaty celer sklizeni, 22.7.2016
Jejda a co je to beleni?
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 22.7.2016
Tak presne to mi vyrostlo ze semen od kamaradky. Akorat to kupovala v obchode a mela to byt klasicka cuketa
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika