Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím ošetřit zahradní lavici, 10.4.2016
oprava: samozřejmě ne Bofix, ale Lignofix
Čím ošetřit zahradní lavici, 10.4.2016
Pokud je mi známo, tak jenkovrstvé lazury se nemusí obrušovat a jdou obnovit jen přetřením přes starý nátěr. Je to inzerováno jako jejich hlavní výhoda proti lakům, silnovrstvým lazurám a podobně. Naopak jejich nevýhoda je nutnost obnovovat... celý příspěvek >
Odkopek rybízu, 10.4.2016
Před týdnem jsem také ustřihnul prut meruzalky od stromkového, protože mu brala sílu. Meruzalka už se zelenala a roubovaný rybíz měl sotva nalité pupeny. Chtěl jsem počkat, až prut meruzalky dole zakoření, ale raději jsem to ustřihnul hned. Pokud... celý příspěvek >
Topaz - výrastky, 6.4.2016
S největší pravděpodobností je to genetická porucha, tedy ne přenosná choroba. Ale na stromě takový výrůstek přerušuje tok mízy a stromek neroste zdravě. Podle studie, na kterou tu někdo dával odkaz, je to přijatelné, pokud boule na kmeni zabírají... celý příspěvek >
Sklo Helios - co to je?, 6.4.2016
A nebude ve Vašem skleníku to IR zážení na jaře a na podzim chybět? Z mého pohledu je mnohem snazší a levnější v horku větrat (a případně i stínit) než v zimě topit.
Anomálie na pouštní růži, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Budete mít potomstvo, gratuluji :-)
Obarveni Bofixu?, 6.4.2016
Náhodou jsem narazil na přípravek přímo k tomuto účelu Scolycid. Resp. je to určené na dřevo, ale na trávníku by ta sytě červená měla být vidět ještě lépe. Jenom si nejsem jistý, jestli se tato investice vyplatí a jestli to jde vůbec sehnat v malém... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 4.4.2016
Vypadá to jako přezimující vajička mšic.
Velkoobchod rostlin v Polsku pro zahradníky, 4.4.2016
Není lepčí místo odstavce s navigací vlevo / vpravo vložit odkaz na mapu? :-)  A můžete to tam navštívit i virtuálně, je tam StreetView.
Makita U4041A... vyhazuje jistič ihned po zapnutí, 4.4.2016
Ale to je v pořádku, diskuze byla (pokud jsem se v ní někde neztratil) o vyhazování 10A jističe někde na chatě. 16A jistič s charakteristikou B je v pohodě.
Elegant Lady, 4.4.2016
Pokud to je možné, můžete napsat u koho jste udělali tuto špatnou zkušenost? Abych si na takové mohl dát pozor.
Makita U4041A... vyhazuje jistič ihned po zapnutí, 4.4.2016
Z manuálu: "The mains socket used for this device must be protected with a fuse or protective circuit breaker having slow tripping characteristics." "Ensure that a 16 A line fuse is fitted." Těžko říct, jestli tyto dvě stručné poznámky... celý příspěvek >
Makita U4041A... vyhazuje jistič ihned po zapnutí, 4.4.2016 Obsahuje fotku
V podstatě máte pravdu. Jistič má tzv. charakteristiku. To je graf, kde na jedné ose je proud a na druhé je čas a tento graf prostě říká, za jakou dobu vybaví jistič po zatížení určitým proudem. Standardní jističe na jištění vedení (zásuvkový okruh)... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 2.4.2016
Trochu mimo téma, ale když na to přišla řeč - jde někde na jednom místě sledovat, které pesticidy se budou vyřazovat z prodeje a nebo jaké jsou náhrady?
Rady pro absolutního začátečníka, 2.4.2016
žerucha = řeřicha :-)
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika