Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strapky/svilušky na jahodách?, 27.4.2016
Ano, tohle vypadá na svilušky (odkaz). Přípravky registrované na svilušky v jahodách jsou např. Floramite (max. 2x za rok) a Nissorun (jen 1x v roce). Obecně na svilušky (i jiné, např. vlnovníci, hálčivci) musíte použít akaricidy.
Křovinořez pro drobnou ženskou, 26.4.2016
Jsou to malé motůrky a dneska to má všechno nějaký systém usnadnění startu, takže to nastartuje i dítě. Mám malý foukač od Husqvarny 25 ccm 2-takt a ani nevím, že za něco tahám. Dost mě to poprvé překvapilo, jak to šlo hrozně zlehka. Nevím jestli... celý příspěvek >
Křovinořez pro drobnou ženskou, 26.4.2016
Dolmar MS246.4 U          ? m2/s    5.5 kg    0.77 kW    7500 Kč Dolmar MS245.4 U    2.53/2.39 m2/s    5.7... celý příspěvek >
Minirider XE 70 Mounfield, 26.4.2016
Sice není přesně vidět tvar zubů, ale nezdá se mi, že by to bylo něco extra obtížně vyrobitelného. Odvalovka by to měla zvládnout a možná by uspěla i klasická frézka s děličkou a pod. Zkuste poptat na tumlikovo.cz a nebo v nějaké strojírenské dílně u... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 26.4.2016
Tak zkuste Ferramol. Proti Slimaxu, Vanishi a pod. sice není pro slimáky tak atraktivní a účinný, ale také to není vůbec žádná chemie. Účinná látka je v podstatě minerál. Slimax a spol. obsahují metaldehyd, který už jde považovat za chemii a jedy.
Zatrávnenie sadu, 23.4.2016
Nojo, Vy jste si pořídil špatné zvíře. Zkuste ovce
Sekačka se startérem, 23.4.2016
Je to tak, že do současné techniky se montují hyperbezpečnostní ku**ítka, kvůli "šikulům", co jsou schopný si přejet sekačkou dítě (viz u traktůrků tlačítko na couvání, chcípák pod sedačkou, atd.). To co jsem popsal, je úplně bezpečné, pokud člověk... celý příspěvek >
Vývěva rotační olejová, 20.4.2016
Nezapínat! Tento typ se neumí mazat pokud je sací strana otevřená a není tam podtlak. Navíc v tom musí být nalitý olej správných parametrů. Vývěva vytváří podtlak nebo vakuum. Je to něco jako opak kompresoru. Pokud nevíte co to je a k čemu to je,... celý příspěvek >
Náhrada za poškozené čerpadlo u Darlingu, 20.4.2016
Motorový spouštěč, pokud máte na mysli to co já, tak je v podstatě to samé, tedy nadproudová ochrana s bimetalem. Je nastavitelný v určitém rozsahu - je to takový jistič s kolečkem, viz zde. Chrání i proti výpadku fáze, protože zbylé fáze budou... celý příspěvek >
Červený rybíz - záchrana?, 20.4.2016
Rybíz bez pravidelného řezu přestane postupně úplně přirůstat. U cca 60-letých rybízů co mám na zahradě to dospělo až do stádia, že měly větve o průměru 2-3 cm porostlé lišejníky a občas odspoda vyrazilo nějaké pár cm dlouhé, tenké brčko z kterého... celý příspěvek >
Sekačka se startérem, 20.4.2016
Taky mi vadilo startování při sekání 2000 m2, tak jsem sebral kus silného měděného drátu z instalace co se válel v odpadu a udělal z něj na madlo jakési "C". Nastartuju, céčkem přitáhnu chcípák k madlu a jezdím. Při vysypání koše jen stáhnu plyn na... celý příspěvek >
Motorová pila Einhell BG-PC 3735 z Baumaxu, 19.4.2016
Některé čínské stroje mají předepsaný poměr 1:25.
Choroba černání kury, 16.4.2016
Bohužel Vám neporadím přímo, ale popis té choroby mi připomněl vlákno, které jsem tu nedávno viděl. Nemohl by to být stejný problém? Zčernalé "ohořelé" větve
Výběr postřikovače stromků, 11.4.2016
Problém bude asi ve zpětném ventilu, který samozřejmě musí uzavřít jakmile přestanete tlačit na páku. Jinak to co jste natlakoval, tak zase uteče zpátky. Na tomto videu je vidět kulička na O-kroužku v takové bílé krytce úplně na spodním konci pumpy.... celý příspěvek >
Čím ošetřit zahradní lavici, 11.4.2016
Samozřejmě, pokud by šlo opravovat příspěvek i poté, co k němu byla vložena nějaké odpověď. Bohužel, zdá se, že vložením odpovědi se deaktivuje možnost změnit příspěvek.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika