Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Honda, 4.6.2015
Na první pohled to vypadá prakticky a taky se mi to líbilo. Ostatní výrobci mají také tyhle stavebnicové systémy. Ale někde v diskuzi jsem četl, že je to velký kompromis, hlavně co se ergonomie týká a že je lepší koupit několik jednoúčelových strojů,... celý příspěvek >
Prasklá skleněná trubice v UV lampě, 31.5.2015 Obsahuje fotku
Přesněji, musí propouštět UV C. UV A (a velmi špatně i UV B) přes obyčejné sklo prochází. To je důvod, proč tzv. "černé světlo" (UV A) je relativně levné oproti germicidním zářivkám (UV C). Připojuji graf, quartz = křemen, glass= sklo. Rozdělení UV... celý příspěvek >
Nemoc rybizu, 31.5.2015
Prohlédněte spodní stranu listů, měl byste najít zelené mšice. Koukejte pozorně, mají úplně stejnou barvu jako spodní strana listů a jsou tak velmi dobře maskované. Pokud najdete, tak postříkat běžnými pesticidy, které účinkují na mšice. Pokud už tam... celý příspěvek >
Vápnīk, 31.5.2015
To je nějaký pokus o vtip? Kalciové tablety obsahují naprosto minimální množství vápníku. Kupte v zahradnických potřebách malé balení vápence.
Prasklá folie, 31.5.2015
Tak jsem rychle kouknul na google a opravné sady na PVC fólie existují, ale co jsem našel, tak stojí 4-5 stovek. Nevím, kolik si může říct firma za navaření záplaty. Když jsem to dělal, tak finance si vyřizoval šéf, ale myslím, že dražší než ta... celý příspěvek >
Prasklá folie, 30.5.2015
Co Vám tam plave je asi celkem fuk. Ale rozhodně bysme se rádi dozvěděli, z jakého materiálu je ta fólie. V případě gumy je lepení, pokud vím, jediná možnost (tady se přiznám, že si nejsem moc jistý, nějaký čas už nejsem v oboru a tehdá ještě guma... celý příspěvek >
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 29.5.2015
 Jo otřep to je slovo které jsem hledal :-)   A máte samozřejmě pravdu, lišta vydrží dlouho a otřep se sráží "za uherský rok".  Blbě jsem se vyjádřil a nebylo to z toho poznat. Edit: Tento způsob řazení příspěvků, zdá se mi poněkud... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 29.5.2015
Ano, s (ne)ostrostí srpu máte úplnou pravdu. O vesmírné technologii zvané neprořez rukavice dotyčná osoba v životě neslyšela a i kdyby, tak o koupi by uvažovala až kdybyste z ceny umazal jednu číslici. Na druhou stranu, neprořez věci nejsou úplně... celý příspěvek >
Skutečný průtok jezírkového čerpadla, 28.5.2015 Obsahuje fotku
podle grafu cca 12500 l/h
Skutečný průtok jezírkového čerpadla, 28.5.2015
Ten hadicový trn s kterým se to prodává, jste sundal a potrubí připojil přes nějakou redukci na ten 2" závit? Čím jste měřil průtok?
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 28.5.2015
"tady jde o to, vyhodit ze sedla ty západní mrchy, co nám to sem rvou za šílený ceny, nebo jim srazit hřebínek, aby srazily cenu" "vymýtit tady ty agresory trhu!" Tedy p. Alfi nestačím se divit. O to více, že jste výrobcem elektroniky a tedy... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 26.5.2015
medvědí česnek
Nemoc či škodlivý organismus?, 24.5.2015
možná hálčivec švestkový?
Odstranění lepidla, 24.5.2015
Většinou jde o dva typy lepidel - rozpustná ve vodě nebo v benzínu (agresivnější jsou aceton, toluen). Pokud ale je lepidlo staré nebo bylo vystavené vyšší teplotě, může být jakoby vyschlé a v takovém stavu už nejde moc rozpouštět a pomůže jen... celý příspěvek >
Polyuretan na zahradě, 24.5.2015
Přesně tak. PU se běžně vyrábí reakcí isokyanátů a kvůli nim jsou tam ty varování. Ale PU je dnes spousta typů a tak asi budou existovat i šetrnější postupy. Ve všech případech je výsledek netoxická plastová hmota, které bych se rozhodně nebál víc... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika