Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nová sezóna na zahradě, 18.12.2010
Ono se dá tak po vánocích již zasít jarní salát k rychlení, ale lepší se mi zdá celoroční Lento, květák, kedlubny a brokolice pro pěstování ve skleníku. Potíž je v nedostatku světla, vytahuje se potom přísada jako tkaničky od bot. Uvedené se může... celý příspěvek >
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
Dobrý den, Kozičko, perníkový panáky dejte do papírové krabice vyložené alobalem, zavřít, dát do chladna, ne mrazu, a taky trochu vlhka. Já dávám perníčky na veradnu na zem (samozřejmě v té krabici), většinou do týdne změknou. Vanilka měla hodně... celý příspěvek >
Ibisku blednou listy, 18.12.2010
Zkuste sehnat Fitovit, mám odzkoušeno, že na chlorozu nejlepší. Lído, taky si kompenzujete předvánoční blbnutí? Elena
Jak a z čeho udělat bonsaje, 18.12.2010
Zase kus šikovnýho chlapa, máte můj obdiv. Elena
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 17.12.2010
Ještě dodatek, nerosím a taky jsem se nepodepsala. Elena
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 17.12.2010 Obsahuje fotku
To Kozička - jste fakt dobrá, tolik informací. To Julius - vanilku pravou mám asi 5 let, několikrát zastřižená, asi 3 roky je na stejném místě - parapet v obývaku, jihovýchod, nesvítí přímo slunce (zastíněno trochu horním balkonem), nepřesazená,... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 17.12.2010
Dobrý večer, Kozičko. Oncidium jsem kdysi měla, moc se mi líbilo a tak jsem o něj pečovala asi příliš, nakonec mou péči nepřežilo. Nějaký čas jsem mlsně okolo nich v obchodech chodila, ale ze strachu, že ho zase zahubím, nekoupila. Musel by být někde... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 17.12.2010
Mohlo by to být para - vedle, skrz, při, -pet otvoru, díry? Elena
Jak a z čeho udělat bonsaje, 16.12.2010
Ty jsou pěkný, to je Váš "výrobek"? Elena
Tropicke rostliny - vseobecne, 16.12.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, Kozičko, popletu-dopletu už asi úplně vše- pán s vinnou révou samozřejmě nebyl z Floridy, ale na hranicích Arkansasu a Missouri. Já bydlím na Moravě v Brně. Je pochopitelné, že většina šlechtitelů orchidejí jsou mužští, stejně jako... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 15.12.2010
Dobrý večer, Kozičko, jsem ráda, že to s námi ještě zkusíte. Taky mne občas mrzí, když někdo z tazatelů neodpoví nebo nedá vědět, jak to dopadlo. Můj syn vždy říká: "Co už s tím naděláš, lidi už jsou takoví." Ale většinou se dodatečně... celý příspěvek >
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 14.12.2010
Někde jsem se dočetla, že to letní zelí rádo dělá, že se pokazí (sliz, změna barvy...). Ale ať to bylo cokoliv, vyhodila bych to. Elena
Tropicke rostliny - vseobecne, 14.12.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, Kozičko, nebalte to. Bylo by to škoda, právě proto, že jste občas jediná, kdo odpovídá a poradí. Ráda Vaše příspěvky čtu, neodpovídám, protože občas jsou natolik vyčerpávající, že není co dodat. Ono spousta chytrých hlav to zde již... celý příspěvek >
Fiskars vs. Gardena, 14.12.2010
A ještě trochu zamotat výběr - co Bahco? taky tyč a více násad. Má někdo vyzkoušeno? Elena
Kvasnice, 12.12.2010
Já je koupila v drogerii - kvasinky do ovocných vín.  Elena
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika