Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Denivky v nádobě, 11.1.2011 Obsahuje fotku
Část loňských na záhonu, který jsem nechtěla okopávat.
Denivky v nádobě, 11.1.2011
Jiřiny do nádob jsou snad ještě lepší - letní jiřinka, vysévá se ze semen, dnes již i plné, dokonce i nějaké mini vzrůstem, kvetou daleko dříve než klasická z hlízy, když se nenechají dozrát semena (odštipnou se odkvetlé) kvetou celé léto až do... celý příspěvek >
Německý krátkosrstý ohař - je vhodný k dětem?, 9.1.2011
Mám strýce myslivce, celý život měl německé krátkoststé ohaře a spolu s nimi vyrostli i jejich tři kluci, občas se mi zdá, že se přeceňuje vliv povahových znaků plemene a podceňuje výchova psa a dětí. Naši kluci vyrostli spolu s německými ovčáky a... celý příspěvek >
Begonie ze semen, 8.1.2011
Dobrý den Verčo, jak to tak čtu napadlo mne, že begonie budou asi náchylné na padání klíčících rostlin, papriky, okurky aj. to dělají také, preventivně při klíčení bych asi přelila roztokem s přípravkem Polyversum (chytrá houba). Někdo má dobré... celý příspěvek >
Dotaz na pěstování afrikánů, 6.1.2011
A taky Seva-seed - odrůda Albatros.
Opadávání vánočního kaktusu, 5.1.2011 Obsahuje fotku
Je moc pěkný, naše kvetou tak 2x, jednou v létě a před vánocemi kvetly takhle
Kukuřice - proč se sklízí teď?, 5.1.2011
No, oni za to taky možná, možná, mohli zelení mužíčci, ochránci všeho, úkryty a krmení pro zvěř, či případně špatně sjednaný výkup, nedostatek skladovacích prostor, vyčerpané limity (finance) na PHM, zapomětlivost, ve hře je mraky možností. Docela by... celý příspěvek >
Opadavani poupat, 4.1.2011
Kozičko, vidím, že Erika neodpověděla - "střešní" myslela střešní okna - okna ve střeše, kterými se větrá a osvětluje podkroví. Snad jsem to napsala dobře. Elena
Buráky - podzemnice olejná - arašidy, 4.1.2011
Měla jsem je předloni, jen na zkoušku, abych na vlastní oči vidělajak rostou "buráky" z celého pytlíku byly čtyři sazeničky, ostatní semínka v zemině v kelímku shnila, asi jsem je přelila nebo bylo málo teplo, nevím. Tři jsem měla ve... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 30.12.2010
A budeme se omlouvat - opravdu šťavelan vápenatý je jed jako..., obsažen, podle Wikip, v listech rebarbory, hodně v difenbachii, trochu ve špenátu, a také v agáve. Ostatní si přečtěte sami. Omlouvám se a smekám. Elena
Melounoviště 2010, 30.12.2010
O semenech melounů, tykví, okurek jsem to nslyšela, jenom, že jsou údajně klíčivější rok až dva stará. Tedy ne z minulé sezony. Můj dědeček vždy nosil semínka okurek 14 dnů v náprsní kapsičce na vestě než je zasadil (proč? nevím), táta už to nedělal,... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 29.12.2010
Kozičko, nemusíte se mi omlouvat, psala jsem jen, že jsem se chtěla zastat Ferdy a Vaše odpověď pro něj byla prostě poslední kapka. Samozřejmě, zelená rajčata také nakládám jako okurky s feferonami, je to pochoutka, vím, že kuchyňskou úpravou se... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 29.12.2010
Musím se zastat ing. Ferdy. Víte, Kozičko, taky mne občas "vytáčí" hysterie okolo jedovatosti či nejedovatosti různých kytek, keřů, stromů. Jen jsem nenašla nikdy odvahu se k tomu vyjádřit. Nejlepší jsou různá zadání tady na zahradě -... celý příspěvek >
Řez - střih, 28.12.2010
Totéž jsem slyšela od vinařů v Mikulově - stříhá se teď aby se stihlo a než začne být blátivo. Elena
Agave americana - odolnost, 28.12.2010
Vrátím se k původnímu dotazu, jsou agave chladnomilné, zimo i mrazuvzdorné, ale A. americana mezi ně nepatří (viz článek z lednového čísla Zahrádkáře). Na podzim uklízím jako Ferda, podle mne je po létu otužilejší, ale na jaře dávám ven až po... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika