Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmítko pro ptáčky, 9.12.2010 Obsahuje fotku
U nás už taky asi čtrnáct dnů.
Sběr spadaného ovoce, 9.12.2010
Ty jsou moc pěkné. Soused měl ovečky, mimo již vyjmenované mu nahradily i sestřih spodních větví na stromech a dosáhly docela vysoko. Ze čtvrtkmenů má vysokokmeny. Elena
Vánoční kaktus chřadne, 9.12.2010
Může, v kombinaci s teplem od radiátoru. Případně Vám mohl nachladnout (namrznout) - neotevřel na něj někdo v těch mrazech okno? Elena
Mars, 9.12.2010
To se nejen píše, my to máme vyzkoušeno, některé ořechy dokážou vyklubat úplně, na stomě i v bedýnkách při sušení. Ale ztráty nejsou tak hrozné, aby nás to trápilo. Výhodou papíráků je, že vyloupete krásná nepoškozená jádra. Elena
Šípkovica ako ma to, 6.12.2010
Koukněte na např. palenice.net, třeba vyberete některou blíže k Vám. Nekontrolovala jsem všechny, ale sem tam mají napsáno min. objem kvasu. Elena
Kiwi odroda Jenny, 6.12.2010
Nevím, zda máme opravdu Jenny, je nádherná, roste jako blázen, ujišťovala nás dárkyně, že opravdu bude třetím rokem plodit, stopro samosprašná, zatím ani nekvetla. Prý se nesmí moc přihnojovat, potřebuje dostatek sluníčka. Už jí 5 let z těch 10... celý příspěvek >
Šípkovica ako ma to, 6.12.2010
Jezdíme do Palírny Boskovice. Najdete na netu, snad. Elena
Šípkovica ako ma to, 4.12.2010
Taky a jsou velice šikovní, jezdíme tam s třešňovým kvasem, někdy i když je hrušek málo. Elena
Neporytá zahrádka, 3.12.2010
Mám letos vyzkoušeno, nevyroste ani náhodou. Elena
Vrúble, 2.12.2010
No právě, živé - pro mne podstatné "aby se všechny dobroty vylouhovaly" - u masa. Nevymáčí se i z těch roubů? Elena
Gladioly, frézie, 2.12.2010
Taky každé lepší semenářství, ale i různé hyper, super (mívají v pytlících s obrázkem). Podstatné je jak píše Lída - zjara. Teď možná nějaký pěstitel, např. Mičurinec zde na fóru, kdyby to mělo být od Jéži . Elena
Vrúble, 1.12.2010
Omlouvám se, že jsem (neznalec) vstoupila do diskuze. On by to zase takový šok být nemusel - ohřejeme (nad teploty blízké O) v místě, kde budeme do teplé vody dávat, tedy zatím v suchu. Vycházela jsem z kuchyně - maso, ve kterém chceme zachovat... celý příspěvek >
Kandování (nejen) tykve fíkolisté, 1.12.2010
Děkuji paní Oxalistriangularis za inovovaný recept na kandování, je super. Elena
Vrúble, 30.11.2010
No, jestli by to nechtělo ponořit rouby teprve až dosáhne teplota vody těch požadovaných 50 st., možná problém způsobila právě ta doba "zahřívací". Elena
Rajčata dvoumetrová, papriky nic, 28.11.2010
No, ještě by to mohlo být - jaké pH? - Rajčata mají raději kyselejší, papriky ne. Jednou se nám stalo, po nahnojení koňským hnojem s pilinami, který nebyl moc uležený, papriky byly pořád prťavé. Elena
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika