Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmítko pro ptáky v zahradě, 30.10.2010
V loňském roce na podzim byla v Osevě Brno 13 Kč/1 kg. Letos nevím. E
Dýně - herbicid, 30.10.2010 Obsahuje fotku
A takhle to dopadlo, dýně mezi tím a nad tím rostly a narostly (kromě maxi cuket a goliášek, ale ty jsem zasázela moc pozdě). Případně mrkněte na agromanual, zda není nějaký herbicid do okurek. E
Dýně - herbicid, 30.10.2010
Položit černou netkanou textilii, takovou jaká se dává např.po jahody, nadělat díry, zasázet. Případně (tak bych to řešila asi já) proběhnout ze začátku 2-3 se srpem v ruce, než budou všelijaké lebedy velké, nechat ležet jako mulč a dýně by si s tím... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 27.10.2010 Obsahuje fotku
A ještě dvě staré odrůdy, které máme na zahradě - Šampaňská reneta, téměř rezistent,  Kalvil bílý (?) - obě trpívají moniliovou hnilobou, i tak zůstane na stromě dostatek, vydrží dlouho ve sklepě.
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 27.10.2010 Obsahuje fotku
Přikládám i já dva rezistenty, Karmína chuťově nic moc, možná stanovištěm, sluníčka málo, Florina zaplodila letos poprvé, chuť trošku do jonatánova, skladovatelnost zatím nevím. Obě nemají předčasný opad, drží na stromcích ještě dnes, snad nenamrzla... celý příspěvek >
Kdy řezat maliny?, 24.10.2010
Máme maliny remontní, přes léto vždy vystřihnu jen suché, odplozené, na jaře vystříhám další, které uschly, hodně slabé, ty co vyrostly mimo určený prostor, zbytek zastřihnu na požadovanou výšku, cca 130 cm. Elena
Slepice v zimě - nebude jim zima do nožek?, 24.10.2010
Paní doktorko, naše slepice na dvoře mají pouze hlínu, písek, hnojník, když zamrzne nebo napadne sníh, je to stejně jedno. Přes velkou zimu jsou na slepičí  "verandě" (přes léto slouží jako odchovna kuřat nebo jiné havěti, příp.... celý příspěvek >
Poznáte kytku?, 22.10.2010
Podle mne je to ibišek čínský. Elena
Rozkvetlý Krvokvět, 22.10.2010 Obsahuje fotku
Tak nám taky rozkvetl krvokvět a musím se pochlubit.
Pes s PP a bez PP, 21.10.2010
A nebo taky mohou být geneticky čistokrevná, rodiče s PP mohou mít různé zkoušky, ale bude zde jiný zádrhel proč nebyli uchověni, např. geneticky daná vada kyčelních kloubů, příp. jiný zádrhel a potom je na chovateli, do jaké míry je odpovědný či... celý příspěvek >
Macešky v zimě, 21.10.2010
Macešky jsem měla v truhlíku, ne moc velkém, na balkonovém zábradlí, celou zimu do nich pršelo a sněžilo a přežily. Pokud nemáte nějaký vytrvalý druh, jsou to stejně dvouletky a začátkem léta budou nehezké i kdyby byly na záhoně.  Ve skleníku... celý příspěvek >
Čím stříkat plevel v jahodach, 20.10.2010
Zahradnictví Kruh doporučuje nejdříve 3 týdny po výsadbě proti klíčícím plevelům - Venzar, Synbetan, Stomp. - Elena
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 20.10.2010
U nás, Brno, Prima spokojenost i s chutí. Nevím podnož, prodána jako vhodná na stěnu, roste jak divá, to je snad jediná nectnost. Elena
Vajíčka bez skořápky, 19.10.2010
Vápník, otlučenou omítku a písek. Elena
Amarylis, 19.10.2010
Moje sestra vyčetla někde na netu prý je dobrý postřik na všechny potvory naředěný šampon na psy. Má s ním dobré zkušenosti. Já letos stříkala Omithe, podruhé Mospilan, potřetí (na radu citusáře) pár kapek oleje, jaru, lihu, šupinku hypermanganu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika