Příspěvky uživatele - 120.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okousané jabloně, 1.3.2010
Moc děkuji, opět jste mi pomohl, ujasnila jsem si, že člověk v sobě má dogmata, která je třeba logicky a zdravým rozumem odbourávat. Děkuji
Okousané jabloně, 1.3.2010
Moc děkuji za reakci pane Vysloužile. Stromy jsou staré desítky let zanedbané, mají místy červenou kůru a opravdu ani nejsou dobré. Navíc je blízko železniční trať a silnice, tak snad i proto nás plody nelákají Do kompostu jich dám pár,... celý příspěvek >
Okousané jabloně, 1.3.2010
Dobrý den, pánové, mám trochu zvláštní a možná provokativní dotaz. Každoročné řeším v létě a na podzim likvidací jablek ze starých jabloní. Stromy nechci vykácet, zvuková i optická clona, ale plody jsou stejně jak stromy nemocném a nekvalitní a pro... celý příspěvek >
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 28.2.2010
Mám jeden takový možná kacířský dotaz. na zahradě mám několik starých jabloní, kterých se nechci zbavit, mám je ráda jao stromy, hlukovou barieru i optickou clonu. Jejich jablka, ale každoročně celá léto shrabáváme a snažíme se jich zbavit, Není... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 28.2.2010
Benešovsko, dnes jsem po konečně odtávajícím sněhu našla dva polámané rhododendrony, jeden z nich yakushimanum, druhý ten "obyčejný" bílý snad catawbiense, ten zase obroste. Ale toho yakushimanum je mi líto. Jsou několik let staré, ale... celý příspěvek >
Diksonie, 9.1.2010
aha, tak to je dobrá informace, to mě nenapadlo..děkuji
Rhipsalis cereuscula, 22.10.2009
prosím máte někdo zkušenost s pěstováním tohoto sukulentu? Má to jakoby kmen, rozvětvený do drobných větviček. Na netu to nějak spojují s velikonočním kaktusem, ale to se mi nezdá. Mám ji na okně, ne moc světla. zacházet s ní jako s kaktusy? V zimě... celý příspěvek >
Miscanthus - vzdálenosti při sázení?, 22.10.2009
miscanthus nepovažuji za trávu vhodnou do záhonu, ale spíš jako soliteru do trávníku nebo se skupinkou keřů. Je to velmi efektní tráva, navíc neodnožuje a čím je trs starší, hustší a zralejší tím lépe vypadá... navíc neodnožuje.
Ke staré chalupě pod okna, 21.10.2009
za mě ibišek čínský
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 21.10.2009
děkuji Simono a guru, prosím ještě další odborníky o názory zkušenosti
Difenbachie - hnědnutí okrajů listů, 20.10.2009
to rosení je sprchování ve vaně dvakrát týdně jako tu dracenu nebohou?
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 20.10.2009
prosím o radu. Mám asi třináctiletý ibišek, u kterého každoročně "řeším" zazimování. musím se rozhodnout: - nechat ho v domě, kde se nebude topit, pouze udržovat zámrzová teplota (asi 5 stupňů C). Bude tam ale dost světla a slunce -... celý příspěvek >
Nemoc jabloní, 3.10.2009
Omlouvám se za asi naivní a hodně neodbornou otázku: proč mi jablka hnijí zevnitř ze středu? Dá se tomu předejít nebo je to nemocná jabloň?
Kolik maliníku a stále stejná borůvka, 3.10.2009
prosím, mohl byste mi odpovědět na můj dotaz Pavlovi ohledně přesazování starších borůvek? Děkuji
Presadenie hortenzie, 3.10.2009
romilo, děkuji, já si to myslela taky, obzvlášť, když ještě kvete
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika