Příspěvky uživatele - 120.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drin / cornus alba - hnednutie listov, 18.6.2009
mně se zdá, že cornus alba má zelenobílé listy, když rychle vyrostou tak i bílé... mám je na zahradě tři a je zcela nenáročná. Pokud jste ji letos zasadili, tak zalévejte jednou týdně, potřebuje se prostě chytit, zakořenit... dejte jí ještě tak dva... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 18.6.2009
modním přístupem jsem myslela právě hysterický přístup k éčkům, v minulosti např vyzdvihování soji, jindy odmítání mléka... to vše bývá argumentováno "vědeckým výzkumem". Naučila jsem se vyhodnocovat z více zdrojů a ve finále používat... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 18.6.2009
Chemický Ali, je příjemné slyšet, že někdo "obhajuje " zdravý rozum a nenechá se manipulovat aktuálními modními přístupy k potravinám atd... jen bych se ještě optala, oni fanatičtí odpůrci aditiv někdy argumentují tím, že aditiva jsou v... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 17.6.2009
Během svého profesního života jsem strávila spoustu času v zemích jihovýchodní Asie.Žádná chemie jako hnojivo tam pro místní chudé pěstitele nebyla dostupná, Ncméně ovove a zeleninu jsme obdivovali i konzumovali. Podezřívali jsme je (hlavně v... celý příspěvek >
Meruňka ve stínu, 15.6.2009
děkuji pane Miloši, s tím zaléváním jsem si to ujasnila, jen mi pořád není jasné, jak obnovovat co nejvíce jednoleté dřevo
Meruňka ve stínu, 15.6.2009
Dobrý den pane Pavle, v jedné diskuzi jsem tuším od vás zaznamenala, že meruňka má jiné nároky na zalévání a hlavně řez. než broskev. Mohl byste to trochu specifikovat?
Zasychání magnolie, 15.6.2009
magnolie jsme tu řešili nedávno, chtějí hlavně poloslunce, ne výheň lehkou propustnou půdu, kompost i rašelinu a hlavně jim dejte tak dva roky času, aby se aklimatizovaly... je to krása zahrady. jo a zalévání každý den je nesmys obzvlášť tvrdou... celý příspěvek >
Lilie se nedaří, 15.6.2009
musím se vám svěřit, co jsem dnes provedla. V posledních týdnech jsem si všimla, že mi chřadnou mé lilie, které jsou na místě již asi šest let, vždy překrásné, dlouho kvetoucí, odolné, zakoupené v místním zahradnictví. Důvod chřadnutí (malé listy,... celý příspěvek >
Kamínky, 15.6.2009
naprosto souhlasím, já a sebe už mulčuji i kůrou minimálně, mám dojem, že v tom vše špatně roste, stejně se snažím občas přihnojovat, přidávat kompost nebo rašelinu dle typu rostliny. Kůra mi přitom vadí. Ovšem je fakt, že ve vyloženě okrasné zahradě... celý příspěvek >
Kamínky, 15.6.2009
ono záleží asi taky na tom, o jak velký prostor jde, mulčovací kůra není žádná krása, tou textilií asi plevel neprorůstá, ale práce je kolem kamínků dle mého názoru víc
Kamínky, 15.6.2009
oblázky jsou určitě efektnější ale bude ti nimi prorůstat plevel... kůra se rozloží a pak ji zase obnovíš...
Levandule, 14.6.2009
ahoj, málo, vody, mílo nebo vůbec hnojit, propustná písčitá půda, slunce až úpal
Queen Elizabeth, 11.6.2009
je krásná
Zastřihování wajgelie a zlatice, 11.6.2009
waigelii přistřihnu po odkvětu celou ale ne moc, chci, aby byla veliká a divoká. ale ustřihnu i dvě tři větve u zeme, ty přestárlé, odlupuje se od nich kůra. hned ti narostou nové šlahouny, které během léta ještě zastřihni, aby se rozvětvily. možná... celý příspěvek >
Pěstování magnolie, 11.6.2009
zino, rašelinu, hnojivo na kyselé kytky a když se občas ponížíš a ukradneš v lese trochu hrabanky (cítím s evždy jak zločinec a vyhlížím lesní policii), bude šťastná. nesrovnatelně lepší výsledky než u rododend a velký efekt takže radost
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika