Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Václavky na zahradě, 4.10.2009
Občas si najdu mladou břízku a j. a chvíli pěstuju v květináči, aby byla po ruce.Když najdu starý kozák, vezmu klobouk, otřepu hlínu z břízky a kořínky zabalím do starého klobouku z kozáka březového, který rostl pod břízou.Taky jsem si přesadil... celý příspěvek >
Placate broskve?, 4.10.2009
Ve Frýdlantě nad Ostravicí v srpnu je prodávali v zelenině na tržišti a taky placaté nektarinky. koupil jsem jen na ochutnání a pak litoval, že jsem nekoupil víc.Zasadil jsem těch pár pecek a chci obětovat ten den a skočit do Těšína.Chci tam koupit i... celý příspěvek >
Kiwi, 4.10.2009
asi jste koupil pravé kiwi=s chlupatými plody. U nás lépe plodí actinidia kolomikta a actinidia arguta-dobré odrůdy.
Kiwi, 27.9.2009
Tak letos byla pěkná úroda, sklízím aktin.kolom. od konce července až do konce září, a ted už sklízím i argutu.Arguty letos utrpěly velkým suchem, nedivil bych se kdyby někomu i uhynuly, já je občas zaleju, ale bylo to málo, plody trochu zčvrkly a... celý příspěvek >
Není nad kiwi, 21.9.2009
a Jahelkova Gejša a jiné kolomikty. Nemají ovoce tak kvalitní jako arguty, ale zese nepotřebují tolik moc místa.
Chci se napást na zahradě, 21.9.2009
Pasení má úspěch, moc dobrý nápad! Já když vyjdu na zahradu, skoro vždy tam něco je a tak to má být, hned si člověk pojí i zamlsá.
Chci se napást na zahradě, 13.9.2009
Já sklízím od konce května ovocné zimolezy=kamčatské borůvky až do konce června. Od začátku června ranou třešeň, pak pozdnější třešeň ta už trošku chytá červy, pak jahody, koncem července už začínají kiwi=kolomikta, v Srpnu začíná střednězrající... celý příspěvek >
Není nad kiwi, 13.9.2009
čeleď actinidiaceae má mnoho druhů, z nichž mnohé rostou i u nás. nejsnadněji jde koupit actinidia arguta, ale ta u nás dost trpí suchem.Je dobrá, ale je třeba ji zalévat v období velkého sucha. Actinidia kolomikta snese více sucha.Samec od... celý příspěvek >
Kiwi - žloutnutí listů, 12.9.2009
chtělo to úplně obyčejnou půdu.Rašelina může být moc kyprá a může to vysychat. záleží na druhu, jaký máte.Druhy kromě kolomikta se musí v suchu zalévat, jinak mohou uschnout.Kolomikta snese nejvíc sucha. Mnoha lidem rostliny uhynou proto, že po... celý příspěvek >
Kiwi, 12.9.2009
kiwi arguta i kolomikta by měl mít každý, tak výborné zobání se vyplatí, v šichni ho mají rádi.
Rakytník, 12.9.2009
nijak, nezmrzá
Muchovník Lamarckův, 5.9.2009
Kamilo, jsi z Ostravy? jde koupit hotový mnohé školky ho mají, někde jsem to viděl, můžu pohledat. / Jan Kola / a mám tu pro tebe sazenice. jinak se dobře množí semenem, to už ale asi sežrali letos ptáci.sousedka ho má. Já ho měl, ale... celý příspěvek >
Aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 4.9.2009
Polygamu jsem měl, ale nepřežila, je dost chulostivá na přischnutí a její ovoce stojí moc za málo, je moc pěkná, ale já mám místo jen na jedlé ovoce. O kolomiktách mluvím proto, že jejich důležitost je u nás silně podceněna, asi proto, že málokdo si... celý příspěvek >
Éleagnus, dobré ovoce roste snadno, 3.9.2009
já je sebral u přítele v ostravě a vysel, jsou v hlíně.seju raději ted, ale asi jsem to přehnal, stačí v říjnu. já sháním fíky, nevěnoval jsem jim pozornost a na jaře dostal dva proutky že si to mám zasadit.zasadil a ono to hned po vyrašení udělalo... celý příspěvek >
Kdy rizkovat rybiz?, 2.9.2009
Pracoval jsem v holandsku u firmy, která množí rybízy, meruzalky, maliny, angrešty,ostružiny a jiné. V Říjnu jsme řezali letorosty rybízů, všech kromě pozdních červených, dávali do svazků, na cirkulárce jsme je řezali na délku asi25cm, na poli jsme... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika