Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 2.9.2009
Tady v tabulkách o vlastnostech odrůd actinidia kolomikta jsou uváděny i chuti odrůd, některé jsou sladší.Příliš kyselou jsem ještě neviděl a ani oni to neuvádí.
Zakoření beztrnná ostružina?, 31.8.2009
je dost pozdě na řezání, ale spolehlivě zakoření i ted, když ohnete špičku výhonu k zemi a zapustíte do země.Já vždy zapíchnu rýč, roztáhnu trošku škvíru, strčím tam špičku a přišlápnu.Zakoření to a udělá úplně nový výhon ze země.Kdyby výhon letos... celý příspěvek >
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 30.8.2009
Kiwi se říká mnoha druhům aktinidií.Nejvíc se pěstuje a. arguta a jí podobné druhy. Tržně se pěstuje A.Deliciosa a a. Chinensis.
Rakytník, 29.8.2009
zralost záleží na odrůdě.Raději sklízím až začnou trochu měknout, ale ne zase tak, aby se rozmačkávaly v prstech.  Tady máte tabulky odrůd, které jsou rané, pozdní, a vůbec důležité vlastnosti, které rostou do 2,5m=zakrslé, které středně... celý příspěvek >
Pýchavka - vatovec, 29.8.2009
Vloni mi vyrostl v trávníku, sám, od přírody, letos ještě ne i když v červnu jsem je sbíral na louce. V suchu jsem zaléval, ale nic, asi byla voda studená ze studny.Ted ale prší tak, že snad porostou, ale zas má už být velmi chladno.Porostou asi... celý příspěvek >
Fíkovník, 29.8.2009
raději sklízím vše až zralé.Na mravence jsem stříkl raid a bylo po nich, byli pod květináčema a v nich.stříkl jsem jen málo, doufám že se neotrávím i já. Já fíky nikdy nepěstoval, ale letos jsem v dubnu dostal dva ustřihnuté proutky, že si je mám... celý příspěvek >
Kiwi mimo oplocenou zahradu, 29.8.2009
Pokud stihne vyrůst do výšky a udělá pěkný kmínek tak už by jí zvěř neměla uškodit.Je to rostlina vzhledem k člověku, na celý život.To zas by chtělo opravdu jen dobré odrůdy.    Ty co jsou na trhu zas bude chtít občas vyměnit za... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 29.8.2009
Ted v nejnovějším katalogu má Starkl obrázek úplně divokého rakytníku a prodává to za 268 pár, prý je to sleva z 298.-!!!    katastrofa.to bude zase plevele a neštastných lidí. Oni ale nepřijdou za šlechtitelem, to raději berou sadbu... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 29.8.2009
Jsou různé odrůdy. liší se velikostí bobulí, raností, a některé jsou samosprašné, jiné ne, ty musí být dvě-tři různé odrůdy vedle sebe. Já mám jednu Bluecrop, plodí jak hrom, ale u mne vše sežerou kosi. Naproti tomu n mám asi 50 keřů ovocných... celý příspěvek >
Ostružiny, 29.8.2009
 Důležité je taky zasadit správnou odrůdu. O odrůdách tady ještě nikdo nemluví.Já mám dobrou zkušenost s Lochnes, jinak se na trhu objevují stále nové a to je dobře. Staré odrůdy jako thornles a ty s rozeklanými listy je třeba vyhodit. Wilsonově... celý příspěvek >
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 29.8.2009
kyselé jsou nezralé!!! ony rychle vyrostou a pak moc dlouho visí na keři a člověk marně čeká až uzrajou a nemá trpělivost vyčkat až jsou úplně zralé.Zralé trochu ztmavnou =tmavěji zelená barva neb první opadnou, to je znamení, že už začínají zrát.Po... celý příspěvek >
Světlušky, 21.8.2009
V Ostravě v zábřeh-Pískové doly je tak zvaný mašinhaus. je tam staré koryto odry, kam se chodí chytat ryby. Okolo něj v lese se to rojí světluškami-nesčetná množství. Škoda že u nás svítí jen jednou barvou. Kdesi v austrálii žije housenka motýla,... celý příspěvek >
Jeseter, 21.8.2009
ve zverimexu mají po 100.- různé druhy. Snad nejlepší je chovat jesetera malého
Ananas, 21.8.2009
Tady soused má vytápěný skleník a nejvíc ovoce mu urodí ananasy, má je vřadách na policích nad sebou a krásně mu plodí, zrají koncem listopadu a jsou asi 2 kilové.      ,,
Rakytník řešetlákový, 21.8.2009
Se záměnou rostlin se setkávám dost často.Tady u Nového Jičína na jedné vesnici paní množila jedovatý Celastrus Orbiculatus a jezdila po okolních městech a na výstavy to prodávat.Prodávala to s kopií článku o Schizandra chinensis z časopisu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika