Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moruše - hledám jakékoliv informace, 27.11.2009
Když sázíte moruše, nesázejte je blízko domu nebo ani tam, kde chcete chodit.Šlapali by jste po napadaných, a ty přitahují mouchy.Známí to měli u vchodu a měli plný dům much.Vykáceli to, dali tam ořešák, který odpuzuje hmyz. Jinak moruší je moc... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 27.11.2009
ted se dívám, jedna prodejna nabízí 277 odrůd. to je trochu moc.  Já když mám nějaké dobré, tak vyškrábnu na noviny semena, rozetřu, nechám uschnout a pak seškrábnu do sáčku.Ovšem do malého papírového
Kiwi, 27.11.2009
lalokonosec se přiveze obvykle s rostlinou v květináči, touto dobou po tom co dovezete něco v květináči je dobré květináč vysypat, otřást hlínu z kořenů a pokud tam jsou, tak vybrat a zničit bílé ponravičky, ted jsou asi 9mm velké.žerou kořeny ode... celý příspěvek >
Kdoule, 27.11.2009
nejjednodušší jak získat kdouli je si ji naroubovat, může to být i na hloh, jabloň a jiné, asi by rostla i na hrušce a na jeřabině. Nikdo mi neporadil tady o těch hnědých tečkách uvnitř plodů, jak se jim vyhnout. V jaké zralosti se... celý příspěvek >
Éleagnus, dobré ovoce roste snadno, 19.11.2009
Nechte semena vyseté venku i v zimě i pod sněhem tak aby tam ležely tak nejmíň měsíc v chladu, ale lépe dva až tři. El. Umbel tady mám ale je to tak drobné, že i když prý jedlé, ale nepovažuju to za ovoce, je to na nic. e.multifl. taky musí být z... celý příspěvek >
Ženšen pětilistý, 16.11.2009
saponinů je moc druhů, nevyznám se v té chemii, ale slyšel jsem, že některé jsou toxické a některé mohou vysrážet krvinky.V panax ginseng jsou něco mezi saponiny a glykosidy, nejsou toxické, podobně nejsou toxické v kořenu kosatce, který se prodává... celý příspěvek >
Arguta, kolomikta, aktinidie, 16.11.2009
Pan Hejduk pěstoval aktinidie arguta.Aktinidií je mnoho druhů.Původně popsané druhy jsou těžko odlišitelné, třeba arguta, jak tomu říkáme my je původně popsána si jako 12 druhů.tyto druhy jsou si hodně blízké, navzájem se opylí.Mnohé jiné druhy jsou... celý příspěvek >
Arguta, kolomikta, aktinidie, 10.11.2009
tak by to melo vyj ít, j en trpe livost
Popínavá rastlina na juhovýchodný múr, sucho, 9.11.2009
jednoznačně aktinidie arguta ale zasadit za zet do stinného místa, ona nahoru vyroste a obroste vše a pokud bude samec i sanice, bude i pěkná ůroda v řádu kýblů ovoce.v období velkého suchs se může raději zalít. Odborník Nokal1@sentrum.cz
Rakytník řešetlákový, 8.11.2009
a neví se něco o rakytníku odrůda sluníčko a krasavice?
Arguta, kolomikta, aktinidie, 8.11.2009
nemůžete vyfotit list, třeba už hnijící? a máte dvě rostliny? neb jednu?kde a jako co vám to prodali?
Moruška - nové ovoce pro naše zahrádky, 4.11.2009
mně se podařilo zavést do našich zahrádek velkoplodé kolomikty a ovocné zimolezy, taky jsem to potom ukazoval na symposiích a vozil jsem jim keříky i s plodama na ocutnání do holandska, německa, švýcarska, nevěděli vůbec co to je a teprve potom to... celý příspěvek >
Moruška - nové ovoce pro naše zahrádky, 4.11.2009
Je to pravda, alpinkáři taky mají šichu=empeetrum nigrum, ta se taky dá jíst.
Rakytník řešetlákový, 29.10.2009
fajn, díky. Já našel v katalogu Haeberli ze švýcarska rakytník, který plodí i bez samce a další nová odrůda. je to tady na konci dole Novinky BLACK JEWEL Black Raspberry ve velkých hrnců Ein nové, silné aroma pro Vaši zahradu. Zralé od... celý příspěvek >
Kiwi kolomikta - jak velký prostor?, 28.10.2009
Arguta roste hodně vysoko.Kolomikta podle odrůdy, ale když může kam, tak také pár metrů, koruna je pak hodně těžká, a kdyby opora byla málo pevná, tak by to mohlo spadnout, a rostlina by se polámala a musela by z kořenů růst znovu pár let. Kolomikta... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika