Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 26.6.2009
každý může sázet co chce.Ale srovnávat aronii s takovou lahůdkou jako je aktinidie je fakt kacířské.Aronie má moc vitamínů P.Jsou to různá barviva v ovocích.rybíz je výborný sázím ho taky.Vitamínu C má hodně ale je to mnohokrát méně než kolomikta.Zdá... celý příspěvek >
Aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 17.6.2009
Nejúrodnější odrůdy mají pořádnou násadu plodů:  Vitakola, Kola54,Tyler.Letos si pochutnáme a něco i zamrazíme.Potom kdykoliv oddělíme část zamrazených na talíř, necháme 20minut roztát a máme vitamíny.Proč by to nemohl sázet každý? Lidi jsou moc... celý příspěvek >
Éleagnus, dobré ovoce roste snadno, 16.6.2009
mám vysokou nedůvěru k semenům takto prodávaným. Dal jsem si do googlu název a na stránkách jsem našel to, co jsem netušil, totiž to, že eleagnus multiflora zaplevelil několik států USA a je považován za invazivní plevel i když nese ovoce.Tak ho... celý příspěvek >
Housenky na třešních, 12.6.2009
Na třešni jsem viděl jen zelené housenky s trnem vzadu, lyšaj paví oko, ten bývá ale mnohem častěji na vrbě a jívě, někdy ale i na jabloni. Od Prostějova dolu jsou na merunce, a ořešáku veliké hous. největšího našeho motýla martináče hrušnového.Na... celý příspěvek >
Jaké ovoce sázet?, 7.6.2009
Ovocné zimolezy především sázet, Mrzí mne že jsem je opomenul. Dřín je dobrý-je-li dobrá odrůda a ta se těžko shání.Oskeruše je moc velká. Borůvky samozřejmě taky-jsou důležité, ale pokud se na místě někdy povápnilo, už tam asi nikdy... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - plodnost, 7.6.2009
s novějšími odrůdami budete i více spokojeni, nebojte se si je pořizovat.
Zimolez kamčatský - konec, 6.6.2009
Vskutku dobré odrůdy je dost těžko k sehnání jinak já bych některé keře jejichž ovoce stojí za málo skutečně vyhodil, ale hledal bych a pořídil si novější odrůdy.Nežli budou běžné může ještě pár let trvat.To je škoda. Já je přihlašoval do státních... celý příspěvek >
Jaké ovoce sázet?, 27.5.2009
Nějak poslední dobou není nic zajímavého, tak přidávám. Čím se řídit? Tím, co nám chutná a tím, co se nedá koupit v obchodě. Jahodami se obvykle začíná.Když se zasadí včas aspoň v červenci tak stihnou dobře zakořenit a příští rok už je úroda.Jednou... celý příspěvek >
Beztrnná ostružina, 24.5.2009
Neznám ji ale všeobecně je známo, že ostružiny mají rády vlhčí půdu.Já je občas zaleju když je moc sucho.
Kiwi, 22.5.2009
babčo, na rostlině určitě nejsou samčí i samičí květy! Zřejmě jste se do květu nikdy nedívala a nepoznáte který je samčí a který samičí.Samčí rostlina má samčí kivěty a samičí rostlina má samičí květy! Jinak je tomu u jiných druhů rostlin.Třeba... celý příspěvek >
Nove exoticke ovoce, 22.5.2009
myslím si, že z exotických ovocí má největší perspektivu Aktinidie kolomikta, aktinidie arguta a jiné druhy, Asimina Triloba potom Diospyros virginiana, pak Zizyphus jujuba, arbutus unedo-kulturní velkoplodý z Hvaru, eleagnus multiflora a jiné... celý příspěvek >
Aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 22.5.2009
Petrolej by byl výborný, divil jsem se jak je ted drahý.budem se muset vrátit k dřevěným loučím a pryskyřici, které budem muset sbírat sami, jinak bychom se nedoplatili i za tohle.
Kamčatská borůvka, 22.5.2009
Reklamovat u dodavatele a požadovat jinou odrůdu
Éleagnus, dobré ovoce roste snadno, 18.5.2009
Není to pro velkovýrobu ovoce, ale zahra´ádkářovi to pěkně může zpestřit sortiment na zobání.A není to nijak moc velké, keř tak asi do 1,7m.
Nejzdravější ovoce na světě roste dobře i u nás, 17.5.2009
a chutná vám? Má to nějaké karotenoidy a p vitamín, coz vlastně se podporuje s kolomiktou
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika