Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Liliovník tulipánokvětý, 17.9.2007
Latinský název vznikl podle podoby listu s lirou hudebním nástrojem proto Lirijodendron ten překlad mohl býti jiný saší vý slovnost .             i
Pěstování starých odrůd jabloní na nízkých tvarech, 17.9.2007
Pěstoval jsem několik odrůd na podnoži M4 a jablka byli velké ale moc dlouho nevydrželi skladování chuťově také trochu jiné podnož trochu ovlivnila charakter odrůdy jinak by to šlo jen vybrat správnou podnož a místo aby nebylo vyčerpáno po starém... celý příspěvek >
Dřevité řízky - kdy...?, 14.9.2007
Dřevité řízky se řežou po opadu listí na podzim nebo až na jaře většinou u keřů některé podnože ovocných dřevin se také dají množit dřevitými řísky ale neni jich mnoho podnože jabloní ale jen zakrslích typových potom gdoule .Měl jsem založené rouby... celý příspěvek >
Ako zrezat strom?, 14.9.2007
Jestli se jedná o strom nad vedením elektrického proudu a nepřístupný technikou budete muset řezat postupně nebo sehnat firmu. Já by sem skusil ořezávat postupně dostat se do koruny stromu nechávat pahýli aby bylo počem lést to by se muselo řezat... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 14.9.2007
Když roste na skalách tak písčitou půdu velká drenáž a ne samotnou rašelinu jako je v tom květináči co nám ukazujete a eště přelité to shnije všechno.
Poraďte ovocnou školku v jihozápadních Čechách, 14.9.2007
Fišer zahradnictví zahradnické centrum Lochotín 42, Plzeň. také pobočka v Přešticích.
Klejotok třešně, 14.9.2007
Klejotok se oběvuje vždy když strom namrzne stačí rozdíl dení a noční teploty tmavá kůra přitahuje teplo přes den a vnoci je mráz ten velký výkyv teploty stačí aby strom namrzl jinak se to stává při včasném řezu větví .Místo klejotoku semá vyřezat do... celý příspěvek >
Co za strom?, 14.9.2007
Do takových podmínek by mohl přežít muchovník a rokytník a ještě dřín jsou to keře nebo menší stromy když se ořežou spodní větve.
strihanie cerstvo zasadenych thuji, 14.9.2007
Je vidět že byli dlouho bez vody že povadli kdyby se větvičky nenarovnali tak je odstřihněte tak aby převyšovala některá postraní větvyčka která nahradí vrchol.
Stříhání živého plotu, 14.9.2007
Určitě sestříhat jinak nedocílíte stejnoměrný růst a hustotu zbytečně pak musíte stříhat do starého dreva .Čím slapší výhony řežete tím lépe houstnou a lepší se zacelují rány zakracujte postupně až se stromy vyrovnají nejlépe na jaře těsně před... celý příspěvek >
Pupalka dvouletá, 13.9.2007
Mám zřejmě také pupalku ale bez lodyhy vytváří přízemní růžici listů jako pampeliška kvete večer když padne rosa žlutým květem ráno uvadá také se sama množí teť roste už i mezi dlažbou. Po odkvětu na podzim zaschne a vytvoří semena v tobolkách.
Balzamína - jak rozmnožit?, 13.9.2007
Po odkvětu by se měli vytvořit semena které vystřelují tak si je nachytejte je to pokojová nebo venkovní. Venkovní by se vysemenila sama pokojová se musí asi opylit.
Zmlazení starých švestek, 12.9.2007
Když jste to neořezal letos za zelena v srpnu tak to udělejte až po odkvětu když vám horní část neplodí nebude to vadit lépe se to bude hojit rány by sem zamazal balzámem nebo balakrylem neředěným aby dřevo nenapadly houby a nehnilo to drevo.
Jak střihat broskoň během 1. roku po vysazení, 12.9.2007
Koukám, že jsem na to špatně viděl že jsem četl stříkat a ne stříhat. Teť by sem ji nechal až do jara a na jaře bych ji skrátil aby vytvořila kotlovytou korunu a rozvětvyla se níže u země.
Poraďte ovocnou školku v jihozápadních Čechách, 12.9.2007
Skuste Fytos Plzeň začnou prodávat v říjnu najdite na internetu.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika