Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Impregnace lávky přes jezírko, 14.7.2008
V řempu vám poradí ekologické řešení z mnoha laků a mořidel.
Péče o mladou révu, 12.7.2008
Myslím, že ideální je ponechat růst jen jeden výhon a ten se vyvazuje k opěrné tyčce, která musí být vertikálně. Tak réva nejlépe roste. Vylamovat zálistky!
vinná réva červenání listu, 12.7.2008
patrně by se mohlo jednat o nedostatek hořčíku. Jedná se asi o modrou odrůdu révy, že?
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 11.7.2008
V baumaxu je k mání jezírková fólie 0,6 mm v rolích širokých 4m, 6m a 8m v ceně 55 Kč/m2 je maďarská, žádná Čína! Mě se hodila šíře 6m a délka 9m a nemusel jsem nic svařovat. Ještě doplním, že jako podklad stačí pár centimetrů písku a na něj starý... celý příspěvek >
Zahradní jezírko, 9.7.2008
Výživná jen z jara, když deštík opláchne pyl a meliorace to odplaví z povrchu jezírka, rostliny vyčistí vše, nemusím hlídat žádné čerpadlo, ani filtraci a mám čistou vodu průtočnou s pstruhy mezi rostlinami. Fóli 0.6 mm doporučuje do hlouby 1,2... celý příspěvek >
Zahradní jezírko, 9.7.2008
V baumaxu je k mání jezírková fólie 0,6 mm v rolích širokých 4m, 6m a 8m v ceně 55 Kč/m2 je maďarská, žádná Čína! Mě se hodila šíře 6m a délka 9m a nemusel jsem nic svařovat. Ještě doplním, že jako podklad stačí pár centimetrů písku a na něj starý... celý příspěvek >
Jílové jezírko, 9.7.2008
Firmy dělají na zakázku jílové jezírko z dovezených jílových "cihel" které naskládají těsně vedle sebe a pak je zhutní do jednolité vrstvy "žábou" kterou se hutní běžně i chodníky. poté se voda napustí a nesmí kolísat jinak jíl... celý příspěvek >
hlohyně šarlatová, 20.6.2008
k bakteriální spale - je celkem dost rozšířená, je agresivní, ale už se nemusí výskyty hlásit. Hlídá se pouze ve školkách, aby se nemnožily a neprodávaly již nakažené rostliny. Nejcitlivější jsou u nás hlohy, jabloně a hrušně. Proti houbovým... celý příspěvek >
Photinia x fraseri Red Robin - blýskavka, 20.6.2008
Dle literatury namrzá a myslím, že je i napadána bakteriální spálou.
Křovinořez Honda UMK 435 - zkušenosti, 6.6.2008
Dobrý den. Uvažuji o křovinořezu Honda UMK 435. Máte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto strojem? Díky za příspěvky. Tomáš
Co je to za keř s bílými přírůstky?, 4.6.2008
Nejhezčí je hned na začátku jara, když raší malé zelené lístečky na červených větvičkách - a když má normální keřovitý tvar. Taky se krásně množí. V létě už pak trochu osychají lístečky.
zkušenosti z vyžínači MTD, 3.6.2008
Zdravím. Zřejmě máte zkušenosti s nákupem v OBI a zejména se značkou MTD, když reagujete na původní příspěvek autora tématu. Asi jste byl ve stejné situaci. Tak se v tomto případě podělte o zkušenosti a ne jen - OBI nebrat. Jinak je na tomto fóru... celý příspěvek >
Křovinořez kolem 5000 kč - Hecht/Grizzly MTS 40?, 2.6.2008
Takže Grizzly MTS 40 jsem poskládal bez potíží. Dělitelná hřídel je pro mě výhodou nejen pro převážení autem, ale především pro uskladnění. Startuje bez problémů. Ten výkon je docela znatelný, dobře se drží a je překvapivě vyvážený. Konstrukce... celý příspěvek >
Redukce na ventil barelu 1000l, 30.5.2008
Kamarád vyrábí těsnění, tak do toho vyrobí gumovou zátku s konusem a dírou na 3/4" trubku a ventil. Tlak tam velký nebude. Díky za reakce. 
Křovinořez kolem 5000 kč - Hecht/Grizzly MTS 40?, 30.5.2008
Grizzly MTS 40 mám objednáno za 4.700,--Kč, tak to otestuji teď o víkendu nebo příští týden.  Taky jsem nemohl jít cenově do jiné kategorie. Řeší se to na jiném vlákně, ale samozřejmě v jiné kvalitě za jinou cenu. Dalším parametrem (který... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika