Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot z habrů, 28.2.2007
Plánuji založení živého plotu na osluněném stanovišti a rozhodl jsem se pro sazenice habru, u nichž předpokládám vzdálenost 30 - 40 cm. Větší sazenice jsou ale nabízeny jako prostokořenné, bez balu. Kontejnerované sazenice lze snad sázet bez ohledu... celý příspěvek >
Pes na zahradě, 22.2.2007
Po psovi na zahradě musíte sbírat výkaly, stejně jako to děláte, když vykoná na ulici.
dýně - prosba o radu, 22.2.2007
Jak rozhazujete ty semínka? smícháte je dohromydy a rozhazujete? Zapravujete je nějak do půdy? V jakém období? 1. května? Jak potom poznáte, co je plevel a co užitečná rostlina? Děkuji.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 22.2.2007
Mošt nechte ve velké nádobě s širokým hrdlem stát cca 6 týdnů. Potom jej musíte mírně zahřát, ne do varu, stačí asi 85°C. Z moštu bude stoupat pára, tu musíte zachytit a rychle zchladit. Kapalinu, která vznikne, skladujte v lahvích a konzumujte.
konec povolení na čerpání vody k zálivce, 22.2.2007
Pane, důl, to je díra v zemi,  to se nedá vzít. Důl můžete zatopit, zasypat, ale ne vzít......
Jak se zbavit mechu, 22.2.2007
Co je to dolomitický vápenec?  (chemický vzorec) Kde se to kuouje? Musím jet do Dolomit a něco tam kopat?
Jak chránit zahradu před hady, 2.2.2007
Ještě pro paní Tomáškovou - slepýši mají rádi určitá místa, kde se hřejí a shromažďují, u nás např. v prázdném korytě, pod plastovou plachtou - tak snad změnit místa, která jim vyhovují na nevyhovující. Kočka nebo pes je budou určitě jako lovit a tím... celý příspěvek >
Marunaka TH48DX pro nebo Solo 154, 15.1.2007
Snažil jsem se získat nějaké podrobnější údaje od Stigy. Bohužel jsem  na www.stiga.cz ani na www.stiga.com  nesehnal žádné podrobnosti o motoru ALPINA z hlediska měrné spotřeby a o průběhu kroutícího momentu a výkonu na otáčkách. Při... celý příspěvek >
Marunaka TH48DX pro nebo Solo 154, 12.1.2007
Prosím, můžte mi sdělit, kde jste informaci o křovinořezu SOLO s motorem Kawasaki a uvedenou cenou získal? Zatím v sortimentu firmy SOLO Praha na www.solopraha.cz nic uvedeného... celý příspěvek >
Mák meconopsis, 1.11.2006
Tak ten bych si také moc přála, ale vůbec nevím, kde se dají sehnat aspoň semínka. Víte něco nového? Soňa
Motorová pila Oleo-mac, 15.10.2006
Vlastním pilu Oleo Mac 951 od r. 1997. Vlastní zkušenosti poměrně dobré. Řežu každoročně cca 40m3 dřeva. Problémy za tu dobu 1x svíčka, 1x silentblok(pružina) držení rukojeti. Problémy s mazáním řetězu, ucpal se mi filtr oleje, teď co ho občas... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 27.9.2006
Já si myslím, že prvé dva obrázky jsou kopřivy, ale ten třetí určitě ne! A taky zjišťuji název. kdo ví? Ivana
Paprika, 2.9.2006
občas dostanu hroznou chuť na mletou sladkou papriku a musím si dát pár čajových lžíček,nejvíc mi chutná maďarská,je to normální a zdravé. Děkuji
Nezná někdo tuto nádheru?, 13.7.2006
Tak to je nádhera. Bohužel i když jsem velká zahrádkářka ještě tuto květinu nemám,ale vždy když si nevím rady.Vezmu květ a list a zaběhnu do Vaňkova semenářství u Holešovické tržnice a tam poradí. (Skoro každý týden uvádějí fundované rady v TV u P.... celý příspěvek >
špendlíky, 30.6.2006
Špendlíky jsou údajně samostatný druh slivoně - žlutá varianta švestky, která je dnes velmi vzácná. Doma jsme špendlík říkali myrobalánu, jedná se o původně asijský druh peckoviny, který se hojně užívá jako podnož pod slivoně a meruňky. Z tohoto... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika