Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
traktůrek, 17.5.2007
Obě tyto značky nemají dobrou pověst, raději se podívejte na něco lepšího, co třeba český výrobce? Nebo husgvarna a podobné ověřené značky...
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem., 16.5.2007
Zapomněl jsem napsat, že byla za 11 tisíc Kč a podle zkušeností souseda: sekačky alko a jiný napodobeniny nebrat! Hodně štěstí.  
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem., 16.5.2007
Mám od Bédi 4 takt s pojezdem 2 rychlosti vpřed, 3 Kw s pojezdem a už vím, že to chce 4KW a více motor, ale do 20 cm to ještě zvládá sekat i vlhký, skvělý je že za hodinu sekání si vezme jen 0,5 litru naturalu, ložiska ve všech kolech,... celý příspěvek >
rezavá kůra na jabloních, 9.5.2007
Dobry den, vsimla jsem si na kmenech jabloní sytě rezavého povlaku, je to takový semišový povrch, a tvar připomíná..no jako by to někdo polil - šplíchnutí odzhora dolů, jen na jedné straně kmenů. Mohla by to být nějaká řasa  nebo lišejník, ale... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 7.5.2007
Myslím, že je to Plumbago auriculata-olověnec. Letos jsem si ho teprve koupila, ale informace najdete na www.zahradnictvikrulichovi.cz. Soňa
zásilková zahradnictví, 3.5.2007
Mám čerstvou letošní zkušenost se zahradnictvím Konvičkovi - listnaté keře - rozdíly oproti objednávce, nejasné označení, nesplněné sliby o náhradní zásilce na vlastní náklady. Naopak Krulichovi z Prahy - trvalky - bezvadné. První měli reklamu v... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 3.5.2007
Do chodeb krtka i myší občas dávám petardy a mám od tý havěti pokoj, když po několika týdnech klidu vznikne nový krtinec dám mu petardu za 0,50 Kč a je zase klid u myších chodeb na zahrádce to funguje taky, zahrnu ji hlínou,aby rána i... celý příspěvek >
Křovinořez Marunaka TH 48DX PRO - ovládání plynu, 24.4.2007
Včera jsem měl v obchodě v ruce křovinořez Marunaku TH 48DX v provedení PRO a uvažuji o jeho koupi. Zarazila mě ale značná síla, kterou se musí v držadle mačkat klapka ovládající lanko plynu. Mám pocit, že po krátké době z toho člověka musí chytat... celý příspěvek >
Co to je Photinia Rubino?, 19.4.2007
Mileno, nedá mi to nereagovat - jsem z Krkonoš a podobnou rostlinu Photinia frasseri jsem si koupila  a až poté se dočetla, že je choulostivá  a vyžaduje chráněné místo. Předminulou zimu vymrzla a obrazila, ale z původně dost velké rostliny... celý příspěvek >
hnojivo pre rododendrony, 4.4.2007
Nejlepší hnojivo, jaké v současnosti existuje, je určitě KRISTALON - existuje v různých formách: START, PLOD A KVĚT, RODODENDRONY,JAHODY,JEHLIČNANY,POKOJOVÉ KVĚTINY  atd, atd. Používám ho několik let (pro pokojové květiny i na zahradu), mám s... celý příspěvek >
Volně rostoucí živý plot na suchém stanovišti, 4.4.2007
Doporučuji kdoulovec nebo hlohyni, jsou to polodivoké keře neopadavé, dorůstají do výšky okolo 2m (dle druhu) a do šířky u hlohyň jsem četla až 5m. Hlohyně mám také vysazené na zahradě jako živý plot, dávala jsem je od sebe cca 3m (nemám ráda když... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 7.3.2007
Promiňte, ale je vidět, že nevíte o čem se zde píše. Častější sekání trávy nemá na výskyt sametky žádný vliv. A naivita, s níž se domníváte, že v nějaké prodejně Vám poradí speciální postřik proti sametce, je až dojemná. Také bych uvítal radu, jak... celý příspěvek >
Rakytník - prosím o odpověď, 1.3.2007
Letos jsem zpracovala první úrodu - ostříhala jsem ( asi 1/3 letorostů i s úrodou jsem stromku nechala)  plody i s malými větvičkami , protože jinak vyteče více štávy pryč, všechno jsem rozmačkala mačkadlem na brambory ve skleněné (nerezové)... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 28.2.2007
Máte také někdo zkušenosti s bojem proti tomuto nepříjemnému zemnímu roztoči  ? Na naší zahradě (cca 300 m n.m), kde nikdy před tím nebyl, se tento roztoč objevil loni v létě. Zatímco dospělci žijí v půdě, larvičky vylézají na trávu a... celý příspěvek >
konec povolení na čerpání vody k zálivce, 28.2.2007
Pro fyzické osoby (tedy soukromé majitele zahrad, chalup a rodinných domků) se nic nemění, pokud mají studnu vyhloubenou před  rokem 1955. Pro odebírání vody z řek a potoků pomocí vědra není potřeba žádné povolení, ale při použití čerpadla nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika