Křovinořez kolem 5000 kč - Hecht/Grizzly MTS 40?



Rom - (19) - 235.12 (?)
30.5.2008 10:23

Grizzly MTS 40 mám objednáno za 4.700,--Kč, tak to otestuji teď o víkendu nebo příští týden.  Taky jsem nemohl jít cenově do jiné kategorie. Řeší se to na jiném vlákně, ale samozřejmě v jiné kvalitě za jinou cenu. Dalším parametrem (který tady nikdo neřeší) u mého výběru byl i fakt, že v případě návštěvy nezvaného "hosta" na chalupě, mne to nebude zas tak mrzet. Ale spíše čekej nedoporučující názory. Otestuji a dám vědět.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 128.149 (?), 30.5.2008 9:53, zobrazeno: 28465x

Prosím, máte nějaké zkušenosti s tímto strojem? Potřebuji dosekávat na ploše cca 3000m2 okraje kolem plotu, kolem zdí, kolem stromů atd. Elektickou Bosh prodavam - malý výkon ve vyssi trave a plevelu s obrovskou spotrebou struny, tlustá struna zase nestíhá sekat... složitá manipulace s kabelem na velké ploše. Hledám něco kolem 5000 Kč. Více peněz určitě nikoli. Dekuji. JB

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Rom - (19) - 235.12 (?), 30.5.2008 10:23

Grizzly MTS 40 mám objednáno za 4.700,--Kč, tak to otestuji teď o víkendu nebo příští týden.  Taky jsem nemohl jít cenově do jiné kategorie. Řeší se to na jiném vlákně, ale samozřejmě v jiné kvalitě za jinou cenu. Dalším parametrem (který tady nikdo neřeší) u mého výběru byl i fakt, že v případě návštěvy nezvaného "hosta" na chalupě, mne to nebude zas tak mrzet. Ale spíše čekej nedoporučující názory. Otestuji a dám vědět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
novotny.opava - (4) - 129.137 (?), 30.5.2008 11:44

Problém je v jeho výhodě. Nemá pevnou tyč pohonu, ale jen jakousi náhradu, kterou mají asi všechny křovinořezy s dělitelnou hřídelí a tím na něj nejde zavěsit pilka nebo velký trojzubec, protože náhon se přetočí. Jinak bez problémů. Dvakrát uložený klikový hřídel(pozná se to na které straně motoru má startování- pozor na jednostraně uložené nic nevydrží) dobrý výkon, náhradní díly se taky seženou Pokud je to problém zkuste Hecht 143 nebo jiný

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
rasto46 - (3) - 136.159 (?), 31.5.2008 0:16

Mam Grizliho 40 druhu sezonu no neviem sa jej nabazit aj ked nevladzem ju dlho obsluhovat.Minuly rok som 3 krat sekal zahradu o vymere skoro 9 arov a na vysoku travu som pouzival sek.kotuc.Vsetko to zvlada, lebo je to silny stroj.Aj tohto roku mam prve kosenie za sebou, bola zase velka trava, pretoze som nemal kedy to urobit skor.Som s tym maximalne spokojny, vrelo doporucujem. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 110.159 (?), 31.5.2008 20:46

Dnes jsem u kamaráda zkoušel Alco BC 4535 (cena 4900kč). Sám mám křovinořez sejně silný, ale třikrát dražší FS 350. porovnávat se ty stroje dost dobře nedají,  ale Alco možu doporučit. Vadil mně jen těžce se mačkající plyn, jinak vše za tu cenu OK. Máte někdo zkušenosti s Vegou C35?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 110.159 (?), 31.5.2008 20:53

Měl jsem na mysli Vegu C43, má udávaný výkon 2.1kw (objem 43) a stojí asi 5690kč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Rom - (19) - 235.12 (?), 2.6.2008 16:54

Takže Grizzly MTS 40 jsem poskládal bez potíží. Dělitelná hřídel je pro mě výhodou nejen pro převážení autem, ale především pro uskladnění. Startuje bez problémů. Ten výkon je docela znatelný, dobře se drží a je překvapivě vyvážený. Konstrukce masívní, proto i trošku větší hmotnost. Čekal jsem spíše takovou plastovou slátaninu, tak mě ta bytelnost překvapila. Je trošku hlučnější. První dojmy vcelku dobré, vzhledem k mému parametru při výběru (viz výše)  Uvidíme, jak bude dlouho sloužit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 224.79 (?), 4.5.2009 10:18

uz ho mam 2 roky a vsetko ide ako ma len trochu mam problem odtrhlo sa mi plynove lanko a strunovu hlavu neviem dat dole.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 142.214 (?), 4.5.2009 11:04
Připojím svoji zkušenost se značkou grizzly. Mám už pátým rokem benzínový vyžínač a maximální spokojenost. Ani jedna porucha, po zimě startuje hned bez problémů. Seču s ním hlavně kolem plotu a taky přerostlou trávu v nerovném terénu a tam dostává pěkně zabrat. Údržba musím přiznat kromě čištění žádná, je tam původní svíčka i vzduchový filtr. Kupoval jsem ho protože byl za rozumnou cenu a velká výhoda je ta dělitelná hřídel. Netušil jsem, že toho tenhle stroj tolik vydrží a až odslouží tak si urcite koupím od téhle značky křovinořez, protože kotouč by se mi taky hodil a hlavně pohodlnější obsluha.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 72.246 (?), 5.5.2009 14:41

Taky mám křoviňák Grizly. Hned po první sezoně jsem ho měl v opravě. Připekl se mi píst. Oprava 1.200,- Kč. Byl jsem upozorněn, že jsou náchylné na kvalitu benzínové směsy a doporučil mi míchat benzín s olejem až před sekáním a použít vždy co nejčerstvější. Od té doby co se řídím jejich radou - dobrý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika