Příspěvky uživatele - 196.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergerac, Bergeval, Bergarouge, Tardicot, 17.8.2022 Obsahuje fotku
Na nerostoucím stromku Tardicotu jeden nevybarvený plod, který se ovšem odlišuje od všemožných letošních mdlotin "bergeronovskou" chutí. Oproti tomu například Veecot byl mizerný. Suchá dužnina, fádní chuť, stejně jako například Sundrop.
Falešný Dapple Dandy, 17.8.2022
Král Zikmund při popravě Jana Roháče z Dubé zasípal se zaťatou pěstí: "Všichni jste Roháči". A u mě se zase zdá, že všechno je FORTUNE. Ty růžovo červené plody připomínají Fortune a ta jemná dužnina Flavor Queen taky. Falešná Dapple Dandy vzhledem i... celý příspěvek >
Topgigant, 17.8.2022 Obsahuje fotku
Výborně, pane z Buchlova, a nechtěl by jste pokračovat focením kupříkladu švestek?
Jayhaven, 17.8.2022 Obsahuje fotku
Poslední bitva vzplála... Poslední plod Jayhavenu sice nevzplál, ale nenechavému ptákovi samozřejmě neunikl. JAYHAVEN (Klivia BA) vřele všem doporučuju. 
Benedicte, 17.8.2022 Obsahuje fotku
"THE" BENEDICTE před dozráváním.
Procházkova, 17.8.2022
Kdysi jsem si počídil HAMANOVU díky pomologickému KUTINA a kolektiv. Velkopěstitel ze Svinčan mě varoval, že to náhrada za Domácí švestku rozhodně není. A nebyla. Likvidovat jsem jí ale nemusel, to je pravda. Tenkrát jsem si pořídil společně s ní i... celý příspěvek >
Moravia, Gracia, Lednická žlutá, 17.8.2022 Obsahuje fotku
Moravie jsou vesměs stále "bledí jezdci", ale letos první vlaštovky v podobě říznější chuti a "horkosti u kostky"
Broskvoň Inka, 17.8.2022 Obsahuje fotku
INKA (rodiče neznám) je broskvoň s dosti kvalitními plody. Jaké jsou Vaše názory a připomínky k této odrůdě?
Harbritte snad nikdy nezklame, 17.8.2022 Obsahuje fotku
Nikdo nepěstuje HARBRITE? Škoda. Typicky broskvová chuť, letos i u malých plodů. Zajímavé. Občasně výborná "horkost u kostky" tvrdí muziku.
Broskvoň O´Henry, 17.8.2022 Obsahuje fotku
Broskvoň O´HENRY. Zralost pravděpodobně s Elbertou v první polovině září. 
Flamingo, 17.8.2022 Obsahuje fotku
Ukryté plody před sluncem nevybarví prakticky do celočervena až fialova jako kdysi v tomto vlákně, ale chuť opět skvělá, to se nemůže upřít. Neměl jsem moc plodů, ale na tomto stromu je zajímavé, že po postupném ukončování života koruny se na skoro... celý příspěvek >
Procházkova, 17.8.2022
To věřím. Škoda, že Wangenheimova nezískala popularitu otištěna v čačanských odrůdách. Sice patří čačanské odrůdy k nejrozšířenějším a nejznámějším, ale pořád na ně někdo nadává. Wangenheimova je ale samozřejmě ten pověstný originál. Když si vezmete... celý příspěvek >
Princess nahrada za Suncrest?, 16.8.2022 Obsahuje fotku
Princess (Klivia BA) vybarvuje hodně dobře a to všude, možná dobrá vlastnost moderních odrůd. 
Procházkova, 16.8.2022 Obsahuje fotku
Z dnešní degustace švestek jsem nijak zvlášť nadšený nebyl. Topfive, Topstar, Topgigant, Zimmerova, "Procházkova", Hanita, Hanka. Na tu "Procházkovu" jsem málem zapomněl, takže jsou plody už měkčí. Nic světového. Jakási průměrná slíva, kapku... celý příspěvek >
Č. lepotica a Katinka, 10.8.2022
U mě Topgiganty určitě ne, vidíte na fotce to vybarvení, ale je jich tady jen pár. Padané Topgiganty už bývají přezrálé, měkkéa a fádní. Něco jako přezrálá Čačanská raná. Lepotica je v tomto ohledu lepší. Co se týče Katinky, tak na fotce z minulých... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika