Příspěvky uživatele - 196.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlaška končí, 4.9.2022 Obsahuje fotku
Na Vysočině letos na jaře švestky pravděpodobně pomrzly, jelikož toto je jediný plod Vlašky na stromě.
Broskvoň O´Henry, 4.9.2022 Obsahuje fotku
Jak vypadají plody broskvoně O´Henry u Jirky z Valašska a Martina z Opavska?
Farclo, 4.9.2022 Obsahuje fotku
První dva plody na Farclo vypadají, že by se opravdu nemuselo jednat o záměnu. Meruňky bych si po pauze opět dal, i kdyby byly sušší sebevíc. Podzimní počasí pravděpodobně žádným zářiovým natož řijnovým broskvím ani meruňkám přát nebude.
Těchobuzická, 3.9.2022 Obsahuje fotku
Kvas nekvas, pane z Buchlova, doufám, že Těchobuzická zdárně dozraje. První zralé plody byly kvalitní, švestkově dostatečně aromatické. Chuť dozrávajících plodů se proměňuje postupně od švestky k renglódě (Domácí švestka x Zelená renglóda). 
Jofela, 3.9.2022 Obsahuje fotku
Jofele prozatím moc nerozumím. Plody jsou na omak částečně měkké, ale přitom zřejmě nezralé. Chuť žádná. Ovšem taky na stromku nějak zvlášť nedrží. Zralost bude zřejmě až v druhé polovině září, ale do té doby opět popadají.
Moni, 3.9.2022
Co říká na "Moniku" Jirka z Valašska?
Dobrý rok pro Stanley, 3.9.2022 Obsahuje fotku
Chuť plodů STANLEY mě rozhodně neuráží. Domácí to není, ale to Čačanská lepotica taky ne, přesto je můžu. Přitom se zdá, že jak Stanley, tak lepotica jsou možná náročnější na prostředí než samotná Domácí švestka. Leckdy se nevyvedou. Rozhodně nemůžu... celý příspěvek >
Máme holé ruce?, 18.8.2022
Holé ruce nemám, jelikož jsem si "nasyslil" například zbytečně mnoho Ridomilu Gold na rajčata a přitom letos ještě ani jeden postřik. Pořád jsem čekal, kdy plíseň bramboru přeskočí na stonky nebo plody a nic. Takže stačí jen odstraňovat listy.... celý příspěvek >
Procházkova, 18.8.2022
To byl příběh ze začátku století, kdy kralovala Čačanská lepotica, Čačanská najbolja a Stanley. V prodeji byla i Gabrovská, Hamanova a Domácí. Například nejprodávanější byla Čačanská najbolja, protože byla největší. Takže lidi by Vám s Topgigantem... celý příspěvek >
Halehaven, 18.8.2022 Obsahuje fotku
Fairhaven je parketa našeho pana PP.  Mně zašel už druhý Fairhaven. Zvláštní je, že Halehaven i Fairhaven mají stejné rodiče, Fairhaven se doporučoval do nejokrajovějších poloh jako nenáročná odrůda, ale tady u mě byl vždy jalový. Naopak velmi... celý příspěvek >
Chrudimská, 18.8.2022 Obsahuje fotku
Chrudimská - jedna z nejlepších z minulé ochutnávky. Mimo zřejmě šarkovitých plodů s červenou dužninou se zdravé plody vyznačují dosti dokonale harmonickou chutí. Stromek ale rostl neuspořádaně, větve rostly vodorovně, místo svisle, při první větší... celý příspěvek >
Valjevka, 18.8.2022 Obsahuje fotku
Jaká bude Valjevka na novém srtomku?
Topstar plus, 18.8.2022 Obsahuje fotku
Pár plodů Topstaru. 
Zimmerova, 18.8.2022 Obsahuje fotku
Stará "německá sásrak" ZIMMEROVA. Plody menší velikosti nasazované prozatím jednotlivě, vesměs není ještě zralá.  Nepředpokládám nic mimořádného, i když je to stará odrůda.
Caldesi 2000, 17.8.2022 Obsahuje fotku
Tak nevím, koukám, že v předposledním příspěvku tohoto vlákna Super Queen červenou pecku nemá, oproti tomuto nyní vloženému plodu. Každopádně Snow Queen má slupku spíše červenohnědou (tmavě červenou), Super Queen spíše zářivě červenou. Prostě je tam... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika