Příspěvky uživatele - 196.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spring Crest, 7.7.2022 Obsahuje fotku
První zralé plody Springcrestu. Někdy si až říkám, že v chuti jsou to možná nejpovedenější kalifornské broskve. Neplatí to vždy. Záleží na počasí, množství plodů a jarních mrazech, které často redukují plody až k nule. 
Maycrest, 7.7.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den. Zdravím všechny příznivce odrůdy broskvoně MAYCREST.  Prozatím musím konstatovat, že i druhý plod měl prasklou pecku, což je ale banalita, chuť byla stejně navinulá jako u prvního plodu. 
Harbinger, 7.7.2022 Obsahuje fotku
Legendární a osvědčená odrůda HARBINGER, vážení přátelé, disponuje tou nejtypičtější broskvovou chutí, jakou si dokážete představit, i když pozdnější broskvoně tuto chuť dokáží ještě rozvinout a poskytují pevnější dužninu oddělitelnou od pecky. Co se... celý příspěvek >
Tomcot, 7.7.2022 Obsahuje fotku
Jirku z Valašska zkušenost pana Mina jistě potěší, taky je nutno brát v potaz teplejší klima Bratislavy, a do třetice vhodnost podnože. Na myrobalánu některé odrůdy nemusí dobře prosperovat jako například Bergeron, popřípadě tento Tomcot. Velikost... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk II, 26.6.2022 Obsahuje fotku
Chutné meruňky dozrávají. Jak píše Martin, tak i u mě je Tsunami utržené ze stromu poměrně slabé. Výborné jsou jen ty spadlé nejměkčí plody. Kraluje ale Leskora. Ty co nejměkčí plody s rozplývavou dužninou jsou sladké, velmi meruňkové aromatické,... celý příspěvek >
Broskve 2022, 29.5.2022 Obsahuje fotku
Já radost mám. Kadeřavost sporadická, odumírání pupenů zaniká v záplavě nových výhonů. Močovina se osvědčuje podobně jako síran amonný. Samozřejmě, že hnůj bude asi vůbec nejlepší. I když se nějaká ta kadeřavost objevila, což zamrzelo vzhledem k... celý příspěvek >
Meruňky 2022, 15.5.2022
V Bardejove? Veharda dokáže bý velice chutná, meruňkově lahodná. Mám jen takového "trpaslíka" na wadenswilu, takže spíš ochutnávka pár plodů. Podařilo se mi Vehardu naočkovat na falešnou Legoldu, tak snad se rozroste. Je na ní i roub Candely, která... celý příspěvek >
Goldrich meruňka, 15.5.2022
To opravdu netuším, jestli budou u Vás plody chutné. Nechci to zakřiknout, ale na Goldrichu jsem si cenil i to, že si prakticky všechny plody si zachovají slušnou meruňkovost a dužnina vyzrává rovnoměrně v celém plodu. U některých odrůd jsou první... celý příspěvek >
Vrublovanie do razstepu, 14.5.2022
Ano, je to zvláštní. Rouby slivoně Franzi a meruňky Carmen top byly odebírané až začátkem dubna, takže teoreticky by se ujmout už neměly. 
Goldrich meruňka, 14.5.2022
Goldrich je opravdu k neutahání. Mráz nemráz. Když pán založil vlákno s názvem Goldrich nerodí, tak jsem jen kroutil hlavou. Přitom se jedná o cizosprašnou odrůdu a kvete mně na broskvoňovém semenáči mezi prvními. 
Rozkvétání 2022, 14.5.2022 Obsahuje fotku
Před Servácem není léta, po Serváci s mrazy veta. Dobrý den. Na Hornosvratecké vrchovině nádherně kvetou jabloně a známá pranostika studený máj - v stodole ráj se letos pravděpodobně konat nebude. Natož deštivý květen - žíznivý říjen. Pár dalších... celý příspěvek >
Fortune, 13.5.2022 Obsahuje fotku
"Zázrak života", plody na japonské švestce nebo pluotu. To se jen tak nevidí. 
Vrublovanie do razstepu, 13.5.2022 Obsahuje fotku
Z meruněk se mi probraly z "letargie" ještě dva rouby Kech Psar. Tak alespoň tyto kuriozity - bílá meruňka Šalach Ananasnyj a "dušičkový" Kech Psar. 
Goldrich meruňka, 13.5.2022 Obsahuje fotku
Takto plodí GOLDRICH meruňka. 
Rozkvétání 2022, 1.5.2022
Doufám, že jste ve zdraví prožili Valpružinu nebo-li filipojakubskou noc, a že jste včera nezapomněli udělat toto: Posledního dubna před soumrakem se mají do obytného stavení, stodol, úlů, chlévů, sklepů a na studnice zastrkovat březové, vrbové,... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika