Příspěvky uživatele - 196.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Earliglo, 25.7.2022 Obsahuje fotku
Pane Waltře, co Vaše redhávenovské EARLIGLO? 
Sunhaven, 25.7.2022 Obsahuje fotku
Těším se na Jirkovy a Martinovy SUNHAVENY. Hoši, poďte do toho.
Early Redhaven, 25.7.2022 Obsahuje fotku
Jaké jsou Vaše postřehy s pěstováním této odrůdy? Nemyslíte, že je lépe plody utrhnout spíše dříve, než je nechat změknout? To platí asi všeobecně.
Michaela, 25.7.2022 Obsahuje fotku
Autor vlákna, nebo někdo jiný, by mohli přidat lepší fotky než já, ale co se dá dělat. Plody utržené ze stromku byly asi doposud tím nejchutnějším v letošní sezóně. Společně s "droboštím" na FM3. Nejvíce "plnotučná" broskvově sladká chuť. Oproti FM3... celý příspěvek >
CANDELA, 24.7.2022
Tomu říkám šlechtitelský pokrok, Tomáši, vypěstovat meruňku s takovou chutí jako má tato CANDELA. S roubováním je někdy problém v tom, že roub takovéto slabě rostoucí odrůdy neroste a neroste ani když všechno ostatní ze stromku odstraníte. Porost z... celý příspěvek >
Rajče Orkádo a další podezřelé odrůdy, 24.7.2022
Jaképak "koště". ORKÁDO je velmi chutné rajče, musí se ovšem, tak jako všechny osatní odrůdy, nechat pořádně zčervenat. KUKY by mě asi nepochválil, ale stále ještě jsem neprovedl ani jeden postřik proti plísni bramboru na rajčatech. Co se objeví na... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 24.7.2022
Stejně mně to připadá, jako kdyby chtěl někdo vzkřísit například Standu HK von Königgrätz. Ale budiž. Jak jste přišel na toho tiskového mluvčího, to nevím. Jedině snad s per místních nactiutrhačů. Vemte si, kdo například poreferuje o tolika odrůdách... celý příspěvek >
Meruňky 2022-2, 9.7.2022
Jéje, to je náramná záležitost.  A ty barvičky, škoda, že to nevidí pan Fiala. Jinak, Martine, já si stejně pořád myslím, že neutrální chuť u těhle odrůd nebude žádná výjimka. Ale když ten základní a pilířový Tomcot dokáže i jiné věci, než... celý příspěvek >
Veharda, 9.7.2022
To si pochutnáte, pane Janyrsi, zvlášť pokud není plodů příliš mnoho. Za mě Veharda a Velita snad lepší než Veselka. Ale hniloba nezralých plodů pronásleduje i jiné odrůdy například letos opětovně i Harcot. 
Velmi rané broskve, 8.7.2022
Zdravím, Igore. Konečně jsem se dočkal nějakého příspěvku o broskvích.  Já můžu čerpat jen s Kutiny a kolektiv, kde se píše o hořkosti broskví, jako o chuťové vlastnosti ze špatného stanoviště, nebo jako celkově špatnou vlastnost. Jinak mně... celý příspěvek >
Švestky 2022, 8.7.2022
Pán z Buchlova najel do prázdninového internetového provozu a "já mám na zahradě v Holovousích malináče", nebo tak nějak to říkal ten voják ve Švejkovi. Připomínám, že v Hlovousích je také možno si objednat rouby švestek starých i novějších odrůd.... celý příspěvek >
Harbinger, 8.7.2022
Chtělo by to, Marťasi, sehnat nějakou prokazatelně ranější odrůdu. Například ten Sweet Gem, co má zrát o 16 dní dřív. S tím zráním si už nevzpomínám, kdy zrála třeba Leskora na Opavsku. U mě dost brzo, nějak koncem června, ale jen pár plodů. 
Omluva Hermanovi, 8.7.2022 Obsahuje fotku
S omluvou Hermanovi souhlasím. 
Tomcot, 7.7.2022
O přeplození Tomcotu se nebojím, spíše všechno zmrzne. Letos je plodů pár a stejně jsou menší. Žádný Goldrich nebo VP u Tomcotu ve velikosti nehrozí.Asi zlikviduju Harcot, protože už mě štve s tím hnitím ještě zelených plodů. Digat nemám, jen... celý příspěvek >
Ake mate skusenosti s akumulatorovou kosackou?, 7.7.2022
Mám aku čtyřkolku, strunovku a nůžky na živý plot. Chci si koupit ještě teleskopickou řetězovku. Jde mi o to, jestli ty baterky, co už mám, jdou použít i do Parkside řetězovky. Na fotkách vypadají ty zasunovací drážky na baterkách stejně. Nevím, co... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika