Příspěvky uživatele - 135.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev Hokaido, 6.7.2019 Obsahuje fotku
Letos mně Hokaida a cukety rostou jako z vody.            Vladimír
Cuketa - nemoc, 4.7.2019
Nevím, proč ta zhurta. Mohl jste klidně napsat, že si myslíte, že je to bílé žíhání na listech obvyklé u některých odrůd. Já bych napsal, že žíhání bývá vždy symetrické, vytváří takovou pěknou mozaiku. Podle druhého snímku bych si tipl, že dotyčný má... celý příspěvek >
Cuketa - nemoc, 4.7.2019
Listy poškozené kroupami žijí, tak s nimi nic nedělat. Jestli myslíte tou nemocí ty bílé fleky na listech, tak to vypadá podle foty na padlí. Můžete zkusit tu část s padlím šetrně odříznout nebo počkat až se to rozšíří na celý list a potom ho celý... celý příspěvek >
Copak těm paprikám asi je?, 27.6.2019
Těžko se radí podle nějakých obrázků. Když se na to dívám, tak se mi zdá, že je to taková udusaná cesta. Myslím si, že by to chtělo motyčku a řádně to okopat, aby se půda provzdušnila. Se zálivkou bych také trochu počkal, hnojit asi v tomto stavu... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 26.6.2019
Já po loňských zkušenostech s vysokými teplotami doporučuji všem, rajčatové rostliny přistínit, alespoň proti polednímu žáru. To, že se rajčata při teplotách nad 35 °C špatně opylují není můj výmysl, ale také jsem to na svých rajčatech pozoroval.... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 25.6.2019 Obsahuje fotku
Protože u nás hlásí dlouhodobé teploty nad 30 °C (ve stínu) tak jsem se rozhodl, zastínit z jihu rajčata starou záclonou. Důvodem je ztráta schopnosti se opylit při teplotách nad 35 °C, což jistě na přímém slunci bude. Jsem zvědavý jak to... celý příspěvek >
Rajčata po přesazení - postižení listů, 2.6.2019
Nevkládej mně do úst, co jsem nikdy neřekl. Není moc vhodné,  používat výrazy jako ty jsi jiný druh. Nerozumím, co jsi tím chtěl říct. Obvykle nepoužívám invektivy vůči ostatním i když s nimi nesouhlasím. Stejně jako jsem se mnohokrát spálil... celý příspěvek >
Papriky (chilli) - pěstovaní ve fóliovníku, extrémní teploty, 29.5.2019
A co tak nucený oběh větrání, nějaký ventilátorek. Pokud ovšem máte el.proud k dispozici.            Vladimír
Rajče jako Bajaja, 28.5.2019 Obsahuje fotku
Dnes vypadají tato balkonová rajčata takto:            Vladimír
Paprika - zltnu listy, 27.5.2019
Je úplně normální, že nějaké spodní listy na rostlinách žloutnou. Důležité ja jak vypadá celá rostlina a hlavně vrchol.            Vladimír
Papriky (chilli) - pěstovaní ve fóliovníku, extrémní teploty, 27.5.2019
Stínit, stínit a stínit např. stínící takninou. Na zadní stěně udělat ještě jedno velké okno s plochou asi tak jako mají ty dveře, pokud možno co nejvýše. A pochopitelně měřit.           ... celý příspěvek >
Rajčata na balkoně uvadají, 19.5.2019
Vypadá to na fusariové nebo bakteriální vadnutí. Píše se o tom takto: Kořeny napadených rostlin hnědnou a na příčných řezech kořenových krčků a lodyh je zřetelné rezavé až černé zbarvení svazků cévních. Následkem ucpávání svazků cévních rostliny... celý příspěvek >
Cukety 2019, 15.5.2019
Ty květy vypadají spíš jako samčí. Vidím tam tyčinky s prašníky, ale žádný pestík. Opravdu samičí květy jsou nasazené na obrázku výše. Budete asi muset počkat až se rozvinou.            Vladimír
Paprika Rodrigo, 15.5.2019
Máte to pěkné.            Vladimír
Rajčata 2019/2, 14.5.2019 Obsahuje fotku
Nevím z čeho jste poznal, že sazenice nevypadají dobře. Podle mne jsou v pohodě. Nikoho nenabádám, aby spěchal s výsadbou, je to každého věc.            Vladimír
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika