Rajče jako Bajaja



Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 135.151 (?)
28.5.2019 19:39

Dnes vypadají tato balkonová rajčata takto:

           Vladimír

Bajaja
Bajaja
Vilma
Vilma
Venus
Venus
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 61.59 (?), 21.3.2019 10:35

Dnes jsem přesaov al ty moje mrňousy. Mají se docela k světu i když podmínky jejich pěstování za severním oknem nejsou nic moc. největší je zatím Vilma. Všechny už mají nasazeno na kvetení.

           Vladimír

PS.: Vlastně ani nevím, proč tato rajčat pěstuji. indecision Kvůli nějaké sklizni to jistě nebude, možná je chci ochutnat, něco nafotit (jestli bude co) a také popsat a poslat do Tatiana´s TOMATbase. Zatím ale nevím, kam je dát.

Vilma, Venus, Bajaja
Vilma, Venus, Bajaja
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.129 (?), 21.4.2019 8:55
dobrý den, co se tyce balkonovych trpasliku vyzkoušela jsem vloni bajaju a tumbling tom protoze na obalech byly stejne ilustrační obrazky. na obrazcich je podle mne spíše tumbling tom pokud je to vubec jedno z toho. bajaja ma velmi typicky vijan s plody hodne u sebe pripada mi to jako svazek poutovych balónků nebo trs hroznového vina. taky byl oproti TT asi tretinoveho vzrustu kdyz bydleli spolu v závěsné nadobe. diky tomu natlaceni se bajaja blbe otrhaval. chut byla za mne prumerna. foto mam jen ze spolecne nadoby: vepredu je bajaja za nim se rozpina TT. letos dosazuji posledni seminka ale kupovat ho uz nebudu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 135.151 (?), 28.5.2019 19:39

Dnes vypadají tato balkonová rajčata takto:

           Vladimír

Bajaja
Bajaja
Vilma
Vilma
Venus
Venus
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.30 (?), 4.6.2019 12:42

Dobrý den,

měl jsem Rubínek přímo od Sema v kořenáči 50 cm. Postupně dorostl skoro do 2 metrů, vyvazoval jsem jej na mříž z bambusových tyček. Uprostřed sezony jsem jej musel "prořezat" (ale nevětví tak bujně jako Perun). Netrpěl chorobami listu a moc nepraskal (umístění na lodžii!). Chuť nebyla ani špatná ani dobrá, plodnost také průměrná (určitě lepší než u Perunu). Poznamenal jsem si, že pro uvedené podmínky mně více vyhovovala Cherrola (mnohem méně práce s vedením rostliny, mírně lepší chuť plodů).

Milan C.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika