Příspěvky uživatele - 92.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož hrušně - kdoule, 30.10.2019
Ze Slovácka znám drobné hrušky škaredky (nejsou opravdu moc hezké, ale jsou dobré a sladké). Není ta Škarotka totéž?
Braeburn, 30.10.2019
Celý měsíčník se těší na Vaši oponenturu, pane Mičurine II. dříve často uváděné jednoduché přehledy o odrůdách v odborných publikacích pro zahrádkáře založeny na bodovém systému zcela vymizely Dejte sem odkaz na ten bodový systém, já ho za 40... celý příspěvek >
Podpník weiwa, 29.10.2019
Weiwa - in vitro množený vegetativní klon podnože Wagenheimova. Dorůstá do výšky 50% myrobalánu. Není vhodná do suchých, písčitých půd. Do plodnosti nastupuje brzo, úrodnost je vysoká. Tolik strýc Gůgl
Major, 29.10.2019
Slušné (i když nijak mimořádné) velikosti jistě napomohl fakt, že odrůda, k níž byl Major přiroubován, vymrzla v květu, a tak strom mohl veškerou energii věnovat Majoru, který se ukázal o něco otužilejší.
Podnož hrušně - kdoule, 29.10.2019
Já trochu nerozumím tomu, proč se, paní Vlaďko, tak upínáte na tu mrazuodolnost podnoží? To jsou údaje, které určitě nikdo velmi dlouho netestoval a autoři pomologií je opisují od autorů starších knih a ti je opsali zn ještě starších. Po desítkách... celý příspěvek >
Podzimní hrušeň, 23.10.2019
Pan Petr zná moje oblíbené hrušky dobře, když přidá Avranšskou, je to přesné. Hloupost to není. Hrušky, zejména ty letní a podzimní, mají krátkou skladovatelnost. Pokud je máte jen na přímý konzum, tak i u malého tvaru úrodu z jednoodrůdového... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 23.10.2019
Nejsem pán Hlavatý, nicméně: na dlouhém dřevě rodí Rubín, o něco méně Rubinola, ještě méně Topaz. Ostatní spíš na krátkém.
Určení odrůdy z Mac Intoshe, 23.10.2019
Idaredy přímo ze stromu? 
Kam letos pro vysokokmeny?, 9.10.2019
Mně taky ne, ale školkaři tyto podnože mají, semenáče obvykle ne. V kombinaci s bujnou odrůdou na nich v Letovicích narostou slušné stromy.
Kam letos pro vysokokmeny?, 9.10.2019
Jestli potřebujete tolik vysokokmenů, je lepší s předstihem 2 let zavola, zajet nebo napsat do školky, kde se ovocná sadby pěstuje a domluvit si napěstování smluveného počtu stromků. Vyberete si podnož (asi A2) i odrůdy, které nabízejí. Sázíte-li... celý příspěvek >
Uleželý hnůj pod stromy, 9.10.2019
Hraboši žijí spíš v zemi než v hnoji, budou tam tak jako tak. 10 cm vrstva vadit nebude, přes zimu se zmenší. Mělké zapravení do půdy je samozřejmě lepší.
Rada při výběru jabloně, 9.10.2019
Vaše poloha je pro jabloně takřka ideální, zvažte, zda semenáč je pro Vás nejlepší podnož (vyroste na něm velký strom), navíc na něm skoro nic neseženete. Z letních bych zvolil Discovery, Bohemia je taky dobrá, spíš raně zimní.
Jakou keramickou pánev?, 2.10.2019
Výborná pánev. Má jen malé mouchy: 1. Hodí se spíš na vaření při nižších teplotách. Při prudším ohřevu ze může zkroutit dno. Pánve jako takové se nejčastěji používají na prudké a rychlé restování a smažení. Takže pánev - nepánev. 2. Cena je o... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 25.9.2019
v tom kompostě jsou obrovská množství bakterií, která s rozkladem pomohou. V čistém listí jich moc není. Ivane, Vy i Vladimír máte samozřejmě teoreticky pravdu, ostatně máte na to vzdělání. Já, jako čistý empirik mohu psát jen to, co jsem... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
bude mít na jaře listovku chudou na živiny. Myslím si, že je lepší ty listy ihned teď na podzim zarýt, je to jednodušší a efekt přinejmenším stejný ne-li lepší,... Z hlediska koloběhu živin to bude opravdu lepší, jak říkáte. Já osobně bych se ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika